reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witajcie kobietki
od wczoraj biorę zastrzyki z Gonalu 150 jednostek i w piątek jadę na badania i podgląd pęcherzyków.
Smerfeta - ja leczę się w kieleckiej Gamecie u dr. Ziółkowskiego
Lena - super,że wreszcie Ci się udało zdobyć skierowanie na drożność
A pamiętałyście dziewczyny dziś o swoich mężczyznach bo to dziś ich święto?
 
Hejka!
Enni a jakie masz wyniki estradiolu i progesteronu? No i jak z penem? działa?
Bziunia ja też jestem w Gamecie, ale rzecz jasna w moich rejonach :) A jak Tobie idą zastrzyki?
Milena niestety tyle tych leków bierzemy, że cykl może się przesunąć. Nawet jeśli w tym cyklu nie brałaś leków, a w zeszłym tak, to też może mieć wpływ
 
Smerfeta ja na razie wzięłam dwa zastrzyki i mój pen działa poprawnie,jutro będę brać zastrzyki z nowego pena i mam nadzieję,że ten też będzie działał super.A Ty jesteś zadowolona z Gamety?
 
Si, jestem zadowolona z Gamety :happy: Jednak ja tam poszłam tylko dlatego, że jest tam pewien lekarz, do którego chodzę. Wiem też, że Gameta Gamecie nie równa, i do tej w Łodzi nie poszłabym na pewno bo już wiele niedobrych opinii na jej temat naczytałam się.
 
ladybea dzieki,że pytasz plecy już mi pusciły ale coś mam z tyn durnym brzuchem. Badania wszytkie wyszły dobrze. Spróbuje pobrać przez jakiś czas błonnik to może coś mi pomoże na te durne wzdęcia. A jak twoje bóle głowy?

enni to faktycznie dziwnie,że tyle drogi zjechałaś a wiadomości mirne. Wkurzyłabym się okropnie. A kiedy nastepna wizyta? Przypomnij mi kochana ty idziesz krótkim czy długim protokołem?

bziunia
widze że ty też zaczynasz bawić się zastrzykami. Kurcze nie wiem czy zrobilabym sobie sama zastrzyk....jak ktoś mi robi to ok
A co do dnia mężczyzny to złożyłam życzenia wczoraj ale mój M był na służbie.

Własnie dostałam sms, że moja najlepsza przyjaciółka urodziła wczoraj w nocy synka:-) dostała znieczulenie i nic ją nie bolałao. Tak długo na niego czekała...
 
Ostatnia edycja:
Lena a USG brzucha robilas? Moja przyjaciolke bardzo bolal brzuch i okazalo sie ze ma kamienie w woreczku. Mi ten bol glowy trafil sie na szczescie raz. Ale wczoraj poczulam 'motylka' w brzuchu i mam nadzieje ze to bylo to :
 
reklama
Do góry