reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasik- jeśli jest nadzieja trzymaj się jej &&&&&&&&&&&&&
ALe nie moge uwieżyć co za baby ochydne
NAPRAWDĘ NIKT NIGDY NIKOGO NIE ZROZUMIE DOPÓKI NIE BĘDZIE MIAŁ TAKICH SAMYCH ZMARTWIEŃ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale mnimo wszystko powinny zachować się chociaż kulturalnie

Trzymaj się kochana
 
reklama
Kasik, bardzo mi przykro, że musiałaś dziś to wszystko przeżyć :-( Tulę mocno.
I razem z Tobą trzymam się z,całych sił tych 5%.
Trzymaj się...
 
kasik wredne, durne babsztyle... nie wiedzą co oznacza słowo empatia. Kasik, ale nie martw się zło wraca do ludzi szybciej niż myslą i to ze zdwojoną siłą.Więc obojetnie czy napiszesz skargę czy nie to bedą miały za swoje.
Jak tacy ludzie mogą pracować w służbie zdrowia, maskara jakaś.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja teraz trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za 5%, bo może maleństwo ma sporo rzeczy do rozpakowania i zadomowienia się u mamusi na dobre, dajmy mu jeszcze troszke czasu.
 
Kasik - trzymam mocno kciuki i myślę, że trzeba się modlić, aby te 5% okazało się jednak skuteczne - jest to możliwe, więc tego się trzymamy.
Ja na pewno bym oficjalną skargę złożyła na te baby okropne, bo one pracując w takim miejscu tym bardziej powinny wczuwać się w sytuację pacjentek, a nie takie kometarze sobie urządzać. SKANDALLLLLLLLLLLLLL I tyle. Niech do nich wredota ludzka wróci podwójnie i już.

Lena - przyszła do Ciebie @, bo do mnie przyszła w poniedziałek, więc zapisałam się na wizytę 06 marca, czyli 11 d.c. i będę do drugiej IUI podchodzić, jak coś się wychoduje naturalnie.
 
Hej dziewczyny,
Kasik, ogromnie, ogromnie mi przykro... :-( Bardzo się zasmuciłam kiedy przeczytałam wynik Twojej bety, ale mimo wszystko z całych sił zaciskam kciuki, żebyśmy jednak za te klika dni świętowali zwycięstwo Twoich malutkich wojowników. Życzę Ci tego całym sercem! A jeśli chodzi o panie w labo to brak słów, ale jak już ktoś wcześniej wspomniał, pewnie nie jedna z nas została tak "objechana" w zaciszach różnych rejestracji itd. Czasami mam wrażenie, że naprawdę dla większości otoczenia jesteśmy jakimiś rozhisteryzowanymi panienkami, które robią z igły widły, mają jakieś fanaberie i ogólnie pieszczą się ze sobą, ale co tu się dziwić skoro się dla własnego "widzi mi sie" faszerujemy się hormonami więc jesteśmy - tak jak Ty miałaś "przyjemność" usłyszeć - rozchwianymi emocjonalnie gwiazdami". I chyba nie ma tu różnicy czy chodzi o naszych bliskich, od których oczekujemy zrozumienia i wsparcia, czy współpracowników, czy np. personel medyczny, który z racji zawodu też powinien wykazywać jakąś etykę zawodową. Tak czy siak to co Cię spotkało jest niedopuszczalne i cieszę się, że nie zostawisz tego bez reakcji.
A ja na razie zaczęłam kłucie gonapeptylem, dopiero dwa zastrzyki a już widzę, że niedługo mój brzuch będzie baaardzo zmaltretowany - brzydkie siniaki mi zostają po zastrzykach, nie wiem czy to moja wina, może źle je robię... A tak przy okazji dziewczyny - co robiłyście ze zużytymi strzykawkami?...
 
Ostatnia edycja:
ewciak ja powinnam dostać w niedziele, a przyszła już w piatek 21.02 niby fajnie, bo owu zawsze wypadała na weekend. Problem polega tylko na tym, że w tym miesiącu byłam na zwolnieniu lekarskim na synka i nie dostane juz dnia wolnego. Tak więc kolejny miesiąc nie działamy. Ale to nic spokojnie poczekam na kwiecień:-):-):-)wtedy mam urodziny więc może prezencik sobie sprawie np taki ładny okrągły brzuszek;-)
ewciak trzymam kciuki za wizyte 6-tego i piękne pęcherzyki:-)
 
Lena - to szkoda, że teraz nie podchodzisz byłoby Nam raźniej, ale jak mus to mus - wiem, że w pracy nie jest łatwo.W takim razie korzystaj z wolnego czasu i może naturalsik się przytrafi, jak tak zupełnie odpuścisz w tym miesiącu, w ogóle o tym nie myśląc:)
Dzięki za kciuki.:-)
 
Queen nie martw się siniakami po zastrzykach, dziewczyny często je mają. Ja akurat nie miałam ani razu ale wiem, że nawet jak pielęgniarka zrobi to może powstać siniak. Najważniejsze to wypuścić powietrze ze strzykawki przed podaniem, wziąć fałd skóry na brzuchu, wbić igłę prawie całą i powolutku wpuszczać płyn. Broń Boże nie zasysaj krwi i nie wpuszczaj jej z powrotem bo wtedy może aż krwiak powstać. Mi się robiło po Gonappetylu zaczerwienienie ale po rozmasowaniu po 10 minutach nie było śladu. Strzykawki wyrzucałam normalnie do kosza ze śmieciami, tylko zakładałam zatyczkę na igłę ale w aptekach są specjalne pojemniki więc można zbierać i tam wyrzucić.
 
Kasik jestem w szoku po tym co przeczytałam. Jak takie krowy mogą pracować w takim miejscu? Nie odpuszczaj! Składaj skargi...niech Cie oficjalnie przepraszają! Co do bety...5%...wiem,że to mało...ale w końcu musi się udać. Nie miałam pojęcia,że jest tak że jeśli zarodki się rozwijają to mogą po podaniu się nie zagnieździć:-(ale do 1.03 jest jeszcze trochę czasu...

Ja byłam wczoraj na ostatnim dniu monitoringu..moje jajniki urządziły strajk i w tym miesiącu pęcherzyków brak. Dostałam CLO i UWAGA przeprosiny od dr. M za ostatnią wizytę.

Ale Umówiłam się na 3marca do dr Z i u niego chce poprowadzić ten stymulowany cykl...pytanie czy przy takim cyklu z CLO powinnam też brać luteinę lub dupka? Clo mam brać od 3-7dc...
 
reklama
Karjetka a będziesz chciała podchodzić do IUI na cyklu z clo czy naturalnie? Bo jak IUI to doktorek da Ci na bank lutkę po IUI (jakieś 2-3 dni po zaczyna się brać) ale małe ilości. Ja przynajmniej tak miałam. A co do milutkiej pani doktor to mogłaś jej powiedzieć, że dziękujesz za przeprosiny ale Ty i tak już podjęłaś decyzję o zmianie lekarza i jak tak dalej będzie postępowała to straci wszystkich pacjentów. Niech sobie poczyta na necie opinie o sobie to może zmieni podejście :sorry:
 
Do góry