reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Właśnie słusznym byłoby dodać że pierwsze badania robiłam w invicta -oni sami wykonują te badania, a te świeże robiłam w gamecie- oni korzystają z laboratorium Brus a ten Brus wysyła krew do badania AMH do Niemiec. No nic, niech lekarz rozstrzygnie bo będę u niego znowu w pon. Już na te wizyty co drugi dzień + Gonal wydałam prawie tysiąc zł :-(
 
reklama
Pole widziałam też ciążowe ciuchy w C&A, ja jak byłam w ciązy kupowałam na targowisku. Kupmpela ma taki sklepi i w nim ciążówki, ale to byłooooooooo dawno dawno temu:-) oj jak mi się marzy ubrać takie ciuszki:tak:
Mam straszne tendencje do tycia przez ta je.....ną tarczyce, ale wali mnie to czy przytyje w ciąży, kiedyś się tego bałam a teraz mam to głeboko:-)
 
Jestem po zastrzyku ustalilismy plan dzialania do konca roku.

Teraz przerwa w sierpniu,ja zrobie hormony i Ł robi wyniki. We wrzesniu HSG jesli jajowody beda drozne pazdziernik/listopad pierwsza IuI
 
Hej aj tak jak juz pisalam wczesniej mam plan dzialania do konca roku. Jesli wszystko bedzie ok a ciazy brak to na przelomie pazdziernika i listopada pierwsza IUI.

Mam takie mieszane uczucia. Choc mam nadzieje ze moze nie bedzie takiej potrzeby
 
Cześć Dziewczyny,
ale tu cisza ostatnimi czasy. Ale może dobrze, wakacje w końcu... trochę odpoczynku się przyda.
Chciałam Wam powiedzieć, że byłam dziś u lekarza. Dziecko żyje i ma się dobrze! A ja się cieszę. I przesyłam Wam świeżą porcję fluidków~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
witajcie, do tej pory poruszałam się po forum w poszukiwaniu swojego miejsca. byłam poprostu starającą się. dziś po wizycie u gin po analizie wyników badań mojego męża okazało się że na tą chwilę na tym wątku jest moje/nasze miejsce. prawdopodobna inseminacja z dużym prawdopodobieństwem in vitro.

zostałam pokierowana do przychodni leczenia niepłodności w Poznaniu mam nadzieję że będzie dobrze
 
Witaj MagdaM
Napisz coś więcej. Jakie badania przechodziliście i jakie wyniki??Ile się staracie?
Coś faktycznie u nas cicho się zrobiło, ale to troche chyba przez to, że kilka z nas ma "stracony" cykl. Mi taka przerwa wcale dobrze nie robi. Łykam tablety na przetrwały pecherzyk, aby się wchłonął. Tabletki te zahamowują owu. I nawet na naturalny cud nie ma się co starać
 
reklama
Oliwka, u mnie też kijowo z tym cyklem, ale już żyję nadzieją na następny cykl. W 3 lub 4 dc idę do gina, potem większa dawka Gonalu i iui. Teraz dostałam lutkę by przesunąć @ bo jedziemy na wakacje :-D Więc głowa do góry, będzie następny cykl, następna próba i następna nadzieja ;-)

Magda witaj! z mojego doświadczenia wiem, że właściwe leczenie zacznie się dopiero w klinice leczenia niepłodności :tak:
 
Do góry