reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dagna dzięki za przepis, wyglądasz super;) dzięki za rady:-) ja niestety jestem spaslak mam 169 cm i 80 kg:eek: przez tarczyce w przeciągu 4 lat przytyłam 20kg:szok: i nie umiem schudnąć mimo że hormony mam już ok
 
reklama
yoanna ja właśnie już dawno zrezygnowałam z takiego podejścia i ćwiczę cały czas... no może po owulce bardziej uważam ale regularnie biegam i gram w squasha... staram się też jeździć na rowerze i ćwiczyć w domu... nie wierzę w cuda, że po ciąży będzie lepiej niż teraz:sorry: poza tym czuję się o niebo lepiej jak się poruszam:-)
 
Dagna91 to pierwsze zdjęcie widać, że z profesjonalnej sesji więc ciężko porównać ale teraz też wyglądasz dobrze, myślę, że jak zrzucisz 8-9 kg to zostanie z Ciebie cień kobiety :-);-):-D 2-3 kg w zupełniści wystarczy, pamiętaj, że jak ćwiczysz to męśnie ważą więcej niż tłuszcz i waga nie zawsze jest adekwatna do wyglądu. Ja tak miałam jak zaczęłam chodzić codziennie z kijkami (5 dni w tygodniu po 8 km w ciągu godziny i 15 minut, podobnie jak kasica82) w sezonie letnim a poza sezonem na bardzo intensywny aerobic 3 razy w tygodniu. Mimo, że zrzuciłam boczki i brzuch przybyło mi kg. Przybyło mi też centymetrów w biuście ale bardziej rozrosły mi się "bary" oczywiście niż biust (niestety). Czytałam ostatnio w laboratorium, że przed badaniem krwi nie powinno się ćwiczyć min 24 godziny. No i weź tu człowieku wycyrkluj kiedy ćwiczyć, jak nie badania krwi to hodowanie pęcherzyków albo IUI, beta itd.;-) Każda wymówka jest dobra :-);-):-D

Blueskye
trzymam kciuki do jutra, może Wasze komóreczki potrzebują więcej czasu. Jest jeszcze nadzieja na szczęśliwe zakończenie więc czekamy.

Jane zgadzam się z Tobą w 100% co do ptasiego mleczka:-D
 
Ostatnia edycja:
Enni: ja w przeciągu 3 lat, przytylam 30:| i ja myślałam ze to od większej ilości spozywanych posiłków...a poszłam do endo i powiedziałam jej ze nie mogę schudnąć i pow ze to pewnie większość woda w organizmie, no i proszę bardzo w ciagu roku ubyło mi +10kg, nic nie robiąc...a te 7 to juz moja zasługa:D ja muszę zacząć ćwiczyć:| ale jestem taka leniwa ze eh:|
 
Jane, ja też uwielbiam to samopoczucie po tym, jak się poruszam. Tylko tę problemy z mobilizacją. Chociaż teraż z bieganiem już złapałam rytm i było super. No ale taraż pauza, nie chcę kusić losu.
 
tak dokładnie endorfinki zawsze dobrze na mnie działają :tak: a na twoim miejscu też bym się teraz wstrzymała ale ty już masz prawdziwy powód do "uważania" ;-) ja póki co nie mam więc staram się czas wykorzystać jak mogę. W sobotę biegnę w sztafecie 4 km więc muszę trenować żeby mieć dobry czas:-)
 
reklama
tak już się wciągnęłam na dobre:-) i chciałabym truchtać nawet w ciąży ale jak to będzie to zobaczę...najwyżej się przerzucę na spacerowanie :tak:
 
Do góry