reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ehhhhhh!! Blue:( ja trzymam kciuki i wierze w twoje komoreczki;)

a o to zdj ja2009, ostatnia moja "forma" i obecnie
image.jpgimage.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik36, Pole, Smerfeta, Pełna, Dagna, dzięki dziewczyny :* Podnosicie na duchu, co tu dużo gadać.
Pole, wierzę w supermoc Twoich zastrzyków. Trzymam kciuki za Was &&&&&
Dagna, usg mam w środę. Najgorsza jest świadomość, że jest jeszcze za wcześnie, żeby coś uspokajającego na dłużej powiedzieć na jego podstawie. Ale niech chociaż na ten moment będzie w miarę ok. No nic, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
kurcze blue MUSI się udać!!!!!!!!!!!!jakie to wszystko jest stresujące:-( trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&

kasik przecież ptasie mleczko jest takie lekkie, że nie ma kalori:-p
dagna ale z ciebie dżaga była... a teraz też super wyglądasz :tak: ja przy wzroście 167 ważę ok 60 ... choć po kilku dniach u rodziców pewnie więcej :sorry: ale dążę do wagi 58 bo wtedy czuję się najlepiej... choć ostatnio zauważyłam, że nie muszę wżyć mniej żeby się czuć dobrze. Wystarczy mi 60 ka ale przy regularnych ćwiczeniach mięśnie wyglądają o niebo lepiej niż jak przy samej diecie bo wtedy więc tłuszczu jest... liczy się obwód a nie kilogramy :tak:

yoanna to do środy już niedługo. Będzie dobrze!!!!!
 
hej!!!dagna..wow...ale figurke miałas,ze ho ho!!!,ale tak szczerze,to teraz nie jest zle!!nie jestes gruba kobieto!!!!!!!!:no:...ja tez walcze ze zbędnymi kg.:-(,bo niestety mam ich nadmiar:(:(...od miesiąca czasu razem z mężm(jak zmiany nam się zejda to chodzimy razem,a jak on jest w pracy to ide sama)..maszerujemy z kijkami!!!!!!!!Nordick walking:-)...mówie wam super sprawa!!!!!!!!!my na wsi mieszkamy,wiec polna i lesna droga maszerujemy do sasiedniej wioski i wracamy,jest to około 8 km.dziennie!!!!no jak pada deszcz to nie idziemy,wiadomo!!ale tak to systematycznie maszerujemy!!i jestem pod wrazeniem!!bardzo,bardzo fajna sprawa!!i wiecie co???waga pokazuje mi 3 kg.mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!serio!!widze po ubraniach,ze troszku schudłam,brzuch mi się zmniejszył,a mój mąz mi mówi,ze tyłek tez mi spadł!:p),,,,w spodnie które sie nie dopinałam...teraz zapinam sie bez problemu:-)...wiec coś w tym jest!!Ale tez uwazam z jedzeniem...tzn.wogóle nie jem kolacji!!!obiad,sniadanie jem normalnie,ale z kolacji zrezygnowałam!Blue i jak??!!!!!!!!!!!!!!! ja cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
 
jane...masz napisane "armia leniwa"....mozesz napisac coś wiecej?(jesli masz ochote,jak nie to ok.zrozumię)...bo mój mąz tez ma problemy z zólnierzykami...w tym mc.jechac do androloga bedziemy,przepisze leki na popraw ruchu...........mój mąz miał bakterie i kilka miesięcy walczył z nią,ale na szczęscie się udało!!teraz ma zrobic badanie ogólne i dr.zobaczy jak żołnierzyki się poruszają itd...
 
kasica mój m dwa razy robił badania. Rok temu wyszły wynika słabe. Morfologia co prawda była ok ale żywotność na granicy normy i ruchliwość była za niska. Po roku zrobił badania i niestety wszystko poleciało żywotność, ruchliwość... mimo brania witamin i zamiany papierosów na elektrycznego. Też myślę, żeby go wysłać do androloga bo tylko z moim ginem jego wyniki konsultowałam. On twierdzi, że nie z bardzo na to pomożemy skoro rok brał witaminy i nic. Ale spróbuje go umówić choć wiem, że łatwo nie będzie:-( oprócz tego ilość ma bardzo dobrą więc tylko ta ruchliwość nam miesza szyki:-p
 
Kasica, już wcześniej miałam Ci napisać. Jeśli szukacie androloga, to mój gin jest podobno super w te klocki. Wiem, że inni lekarze odsyłają do niego, kiedy nie mogą sobie poradzić. Kolejki, które tak mnie wkurzają, nie biorą się znikąd... IUI robimy, jak Ci pisałam z jego (i pani doktor, z którą na zmianę przyjmuje) skierowania na Polnej na NFZ. Opinie mogą być i są różne, ale wyniki mają (to samo dotyczy ivf). Nie znam statystyk, ale zawsze jak jestem w szpitalu i czekam te 3h na IUI (od oceny i oddania nasienia do podania) to poznaję nie tylko dziewczyny, które też podchodzą do IUI, ale i takie, które są w ciąży po leczeniu u nich: IUI i IVF (choć częściej po IVF) i u których często problemem był właśnie czynnik męski.
Więc tak, jak pisałam, nie znam statystyk i jakoś ich nie poszukuję, nie czytam już opinii, najbardziej przemawiają do mnie "przykłady z życia". Tak samo jest tutaj na forum, każdy sukces napełnia nadzieją i daje kopa do działania :tak:
 
Dziękuje Dziewczyny:) ale chce schudnąć jeszcze te 8-9 kg bo chce czuć sie jak kiedyś...bo jakoś przez te zbędne kilogramy straciłam to "cos". A pierwsze zdjęcie jest z czasów gdy trochę pozowalam do zdjęć:p

Blue: ciagle trzymam kciuki!:* jak bd miała chwile to daj znać jak tam...
 
reklama
Do góry