reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
mój lekarz jest z POlnej więc tam byłam, on sam był w szoku i dlatego polecił nam badania genetyczne kosmówki żeby coś więcej się dowiedzieć, zobaczymy te badania to tanich nie należą. A ja jestem z Poznania.
 
Czesc Staraczki. Trafilam na to forum szukajac wiadomosci na temat IUI. Przeczytalam wszystko i przyznaje, ze dowiedzialam sie wiecej od Was niz od mojej pani doktor. Od 6 lat staramy sie o dzidzie. Moj problem polega na tym, ze z nie wyjasnionych przyczyn nie moge utrzymac swojego dzidziusia. Stracilismy juz troje i zawsze jest to 8-10 tydzien. Po rocznych bezowocnych staraniach zdecydowalismy sie na IUI. Od 12 kwietnia czekam. Mialam 3 jajeczka 22 mm, 20 mm i 18mm. Tak jak wiekszosc z Was wariuje i kazde burczenie w brzuchu oblewa mnie potem ze strachu, ze cos jest nie tak. Ciesze sie, ze moglam przeczytac Wasze historie. Dzieki za to ze dzielicie sie Swoimi przezyciami i mam nadzieje, ze przyjdzie czas dla kazdej z nas.
 
waneczka - witaj:) a bierzesz teraz duphaston i luteine na ewentualne podtrzymanie ciazy? bo jesli Ci sie udaje zajsc a nie utrzymujesz to chyba masz problem z progesteronem?
trzymam kciuki za udane IUI:)
 
waneczka - witaj:) a bierzesz teraz duphaston i luteine na ewentualne podtrzymanie ciazy? bo jesli Ci sie udaje zajsc a nie utrzymujesz to chyba masz problem z progesteronem?
trzymam kciuki za udane IUI:)

Na pewno mam problem z progesteronem i biore go juz od tygodnia. Co tydzien biegam na badanie krwi i wygladam juz jak narkomanka, mam cale rece w siniakach. Ostatnim razem mimo, ze bralam progesteron efekt byl tragiczny. W 8 tygodniu przestalo bic serduszko. Tym razem bedzie dobrze - MUSI. Wczoraj skonczylam 40 lat nie mam juz czasu.
 
Na pewno mam problem z progesteronem i biore go juz od tygodnia. Co tydzien biegam na badanie krwi i wygladam juz jak narkomanka, mam cale rece w siniakach. Ostatnim razem mimo, ze bralam progesteron efekt byl tragiczny. W 8 tygodniu przestalo bic serduszko. Tym razem bedzie dobrze - MUSI. Wczoraj skonczylam 40 lat nie mam juz czasu.
zdrówka kochana i spełnienia marzeń - szczególnie zostania mamusią dlatego życzę bliźniąt:)
&&&&&
 
reklama
Do góry