reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
na usg bym teraz nie szła na twoim miejscu , jaka dziewczyna pisała tutaj kiedyś że nawet ten żel do badania usg może spowodować np. zablokowanie drogi dla plemniczków
wydaje mi się raczej że to się zdarza tak na 1% ale po co czasem przedobrzać
&&&&&&& powodzenia
Chodzilo o robienir usg z lubrykantem przed IUI, zeby nic nie zablokowac...

i tak mysle sobie zeby dzis jechac prywatnie na usg zeby zobaczyc czy wszystko oki czy pekl bo jakby cos moze jeszcze bedzie mozna bylo cos podac na pekniecie pecherzyka
ja juz glupieje pomozcie
Ale to by i tak nic nie dalo. Nawet gdyby nie pekl to nie zrobilby tego od razu po podaniu zastrzyku, wiec mogloby byc za pozno...

na usg wczoraj przed insemka lekarz powiedzial ze mam plyn okoloowulacyjny pecherzyk 24,5,, endometrium 11mm
co o tym sadzicie
Jak byl plyn to znaczy, ze pecherzyk zaczal pekac:tak:

Monika trzymam mocno kciuki za dwie kreski na teście za dwa tyg-ja prawdopodobnie podchodze do pierwszej inseminacji za 3 tyg.

Ja właśnie dostałam okres, dzwoniłam do Provity aby się umówić na USG w 10 dc ale to wypada w niedziele wielkanocną i Pani poinformowała mnie że wtedy mojego dr nie mam i mogę mieć zrobione USG przez lekarza który będzie miał akurat wizytę albo zadzwonić na prywatny nr do dr i tu się pojawił problem bo go nie mam a pani w rejestracji nie jest upoważniona do jego podawania :/ Nie wiem co zrobić...
10 dc cyklu tomoże być za wcześnie ale nie wiem czy jak nie przesunę sobie wizyty na 12 to nie będzie problem... Ale powiem że to byłoby idealne rozwiązanie bo akurat padłoby na wtorek gdy mój lekarz przyjmuję...
A jak dlugie masz cykle? W ktorym dc wypada zwykle ouwlacja? Jestes stymulowana, czy to cykl naturalny?
 
To byl cykl stymulowany clo bralam od 5do 9 dnia cyklu
cykle mam 28-30dni
w 15dniu cyklu mialam robiona insemke
ostatni cykl 30dni mial
boze jak sie boje
dzis czuje jakbym miala tam w srodku wilgotno ja juz sama nie wiem sfiksuje niedlugo
 
monika - wyluzuj. wilgotno, bo jestes kolo owulacji. plodny sluz moze sie utrzymywac nawet do kilku dni po owu.
Spokojnie. Nic teraz nie zrobisz, z fusow nie wywróżysz, możesz tylko czekac. Najlepiej sie czyms zająć :)
 
SIEDZE W PRACY CO RUSZ ZAGLADAM NA TE STRONKE TAK TU MILO Z WAMI KOBIETKI
te czekanie mnie wykonczy
no i w poniedzialek te usg
3majcieiieieieieieieeee kciuki
buziaki
 
Monika trzymam kciuki za Ciebie:tak: ale moja droga postaraj się nie myśleć tyle o tym i stresować sie bo stres więcej zaszkodzi niż pomoże a do dnia spodziewanej @ osiwiejesz;-) wiem że jest cięzko bo sama przez to przchodziłam jak wszystkie na tym wątku:tak:
Trzymam za Ciebie i życze aby czas szybko zleciał.... do upragnionych 2 kreseczek
I odstresuj sie troche!!!!
 
Witam Was!! dzisiaj wróciłam do domu to co wczoraj przeszłam to coś okropnego. Lekarz powiedział że muszę sama urodzić a póżniej zabieg. Dostałam tablety dopochwowo dwie kroplówki i leżałam aż przyszły bóle porodowe wtedy podano mi środek przeciwbólowy, o 14 byłam badana a że macica była nadal zamknięta to leżałam dalej nawet mi nie byo można do łazienki wstać o jedzeniu czy piciu zapomnij. Popołudniu była zmiana pielęgniarek i trafiłam na taką że mogłabym ją zabić gdybym nie była tak wymęczona, czułam parcie ale już nawet nie wiedziałam na co to powiedziałą że mogę iść do łazienki, no poszłam i urodziłam płód musiałam go łapać żeby nie wpadł do toalety myślałam że zawału dostanę chyba tego nie zapomnę do końca życia. Zabieg był dopiero o 20, kilka dni mam odpoczywać bo strasznie rwie i boli brzuch.
 
Witaj kochana, cholera mnie bierze jak nas traktują w tych pieprz..... szpitalach!!!!
laleczko strasznie mi przykro ze musiałaś sie tyle nacierpieć fizycznie jak i psychicznie, te drugie jest gorsze... Trzymaj się kochana
 
reklama
sylkabecia.. normalnie skostniałam na kilka sekund i ciarki mi przeszly po calym ciele. Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazic co czulas. Okropne, ze musialas przez cos takiego przejsc. Wspolczuje z calego serca!
Odpoczywaj teraz. Tule mocno!
 
Do góry