reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
smutne mysli pewnie jeszcze troche potrwaja...
dzielna jestes kochana!
Trzymam kciuki, zeby teraz jak juz tylko bedzie taka mozliwosc udalo sie Wam jak najszybciej!
 
Kurcze Sylkabecie tak mi strasznie przykro..... wiem co czujesz bo ja też przez to przeszłam, zreszta dalej przechodze.. Kochana, Lopop za nasze aniołeczki....
Tak mi smutno :-(
 
Dziewczyny czy któras z was ma do sprzedania bromergon???? potrzebuje dla mojego małża, szkoda mi kasy na wizytę 120zl zeby dostac recepte ....ahhh z tymi chłopami...
 
iza.malami - rozumiem Twoj bol, ja tez biore bromergon i pewnie niedlugo mi sie skonczy a juz postanowilam, ze jak teraz nam sie nie uda, to daje sobie spokoj ze staraniami az do sierpnia (w lipcu egz inzynierski) a bromergon nadal bym chciala brac, wiec to sie wiaze z wizyta u lekarza po recepte, tylko ze ja place za wizyte 150zl:/
 
dziewczyny bromek może zapisać lekarz pierwszego kontaktu a nie tylko ginek
wiem bo sam mi tak zapisał raz jak nie dostałam się do ginka a chciałam kontynuację :szok: w leczeniu

aha nawet 3 opakowania może zapisać
 
Ostatnia edycja:
reklama
lopop - zajrzyj kiedys na zamkniety :)
zajrzę :) zapominam wiesz
mój syn ma teraz wolne bo w gim piszą egzaminy i wtedy podstawówka ma wolne i w taką pogodę pozwalam mój na kompie siedzieć nawet długo bo nie mam siły nawet na nic wiesz :-)a tak ja leże a on gra
wiem że to nie popedagogicznemu ale raz nie zawsze:):)
 
Do góry