reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć DZiewczyny:)

Esiek: witam sie i ja:) ja tez miałam 4 cykle z clo w tym tylko jeden cykl nadawał sie na to abym mogła podejść do IUI, czyli 3 a w 4 zrobiła mi sie torbiel i tez juz zostałam poinformowana ze zmienię lek:/ ale jeszcze nie wiem na co...coś przebakiwal o duphastonie? Czy jakoś tak...dowiem sie we wtorek bo mam wizytę...i będę wiedziała czy sie torbiel wchonela?eh!
Esiek: trzymam &&&zeby szybko sie udało:)
 
reklama
Witam - Dagna91. Duphaston to ma inne działanie niż Clo, on pomaga na progesteron i podtrzymuje ciąże jak juz sie uda zajsc. Ale nie stymuluje pecherzykow :) Wiec cos pokićkałas. Ale cos musi byc z tym Clo, ze tyle z nas ma po nim torbiele, ja dodatkowo mialam barrrrrrrdzo cieniutkie endo. Nibypo po Menopurze ma byc endo w normie, na wszelki wypadek wsuwam wisioła juz w tym cyklu, choc do IUI podchodze dopiero po tej @, czyli jakoś z początkiem lutego.
 
Esiek - witaj na forum i powodzenia w staraniach.
Lucy - przykro mi, że Tobie też się nie udało. Ja mam jeszcze 2 szanse z IUI chyba, że naturals wpadnie.

Miłego dnia!
 
Ewis Lucy przykro mi,ze sie nie udalo....
Ewis Ty tak jak ja po 4IUI nieudanych....najgorsze jest to,ze u mnie nie widac powodow dlaczego? Dobrze,ze w czwartek mam wizyte u prof to moze jakas strategie dla Nas obmysli bo nie ukrywam nie chcialabym wydawac kasy na IVF....jestem juz zmeczona tym wszystkim....
 
agusiaks - trzecia udana to i tak super !!! To właśnie po tej Femarze się udało?
Ja na razie planuję podejść 4 razy, a jak to wyjdzie w praniu to się okaże...

Dziewczyny, które podchodzily wiecej niz raz - za kazdym razem wasz partner oddawał nasienie, czy moze mrozilyście ?

Dzis odebrałam wynik prolaktyny - 13,75. Biore 2x dziennie po pół Bromergonu. Pare miesiecy temu mialam 40 a po obciazeniu 260. Teraz juz nie kaze mi robic gin po obciazeniu. Ciesze sie, ze spadla ale podobno najlepsza prolaktyna jest jednocyfrowa.

M.
 
Esiek mnie się udało za drugim razem. Mąż za każdym razem oddawał nasienie. Świeże jest lepsze, bo plemniki dłużej żyją.
 
reklama
Hope - ja tez jestem tym zmęczona :wściekła/y:. Sama nie wiem co dalej, wiem podchodzić do następnych IUI, ale może jeszcze jakieś badania albo co? Nie wiem co tam jest jeszcze nie tak :-(.
Ja też nie chciałabym robić INV,ale jesteśmy coraz bliżej, jak tak dalej pójdzie.
 
Do góry