reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ewis kciuki zaciśnięte za pozytywny test&&&&&
eevlee nie dawaj mi klapsow:(:( A z bąblami rozmawiam i Emek tez. Mam nadzieje, ze cos rozumieja:)
Dzisiaj dzwonie, żeby sie dowiedzieć co z reszta maluchow, czy sie rozwijaly dalej..:)
Obecnie co mi sie sie dzieje to wieczorem i rano slabo mi strasznie, ale potem na szczescie przechodzi:)
 
reklama
Z tym sie zgodze Pełna, ale nie wiedzialam, ze tyle to bedzie trwalo:szok:
Pole Twoje pecherzyki urosna, mowilas kiedys, ze masz dlugie cykle i tak pewnie teraz bedzie, owulacja bedzie tylko nie tak szybko. Ja tez po clo mialam jeden pecherzyk.
 
Cześć dziewczyny:-)
Ysia czyli wszystko pod kontrola, będziesz miała ładne maluchy do wysłania na zimowisko.
Tak sobie myśle, ze invitrowki to w przyszłości nie powinny mieć kłopotów z wysyłaniem dzieci na samodzielne wakacje skoro juz takie maluchy na zimowisko posylaja. Więc jak taka 16 latka powie - mamo chce jechać ze Stefanem pod namiot to nie powinno być problemu co nie?:rofl2:
Moje pecherzyki szprycuje więc powinny chyba podrosnać...chyba...

Pelna mam nadzieje, ze Ty te informacje finansowe nie dla skarbówki zbierasz co? ;-) Nie no wiem wiem , ze macie zdaje sie podobne warunki "zdrowotne" więc coś można porównać chyba.
A Fruit chyba faktycznie w szpitalu...
 
własnie powiem,że " za młodu się wyszalałeś/wyszalałaś na zimowisku, Stefanami, Kasiami, więc teraz siedź grzecznie przy przewrażliwionej mamusi i tatusiu:)"
Fruit odezwij sie jak dojdziesz do siebie
 
Oj Ysia widzę, ze psychologia przewrotna i obroci sie o 180 stopni...Ale jak taka dobra z Ciebie mamusia to kup im chociaż łyżwy czy sanki, zeby sie biedactwa nie nudzily...

A tak w kwestii finansowej pani Pelna Księgowość to koszty zależą od tego jak kto sie stymuluje czyli od ilości czy jakości leków tak?
Wiec jak sie tak zastanowie to jeżeli clo na mnie w ogóle nie zadziałało to znaczy, ze sie kiepsko stymuluje i bedzie trzeba dużo pieniazkow tak? Czy za proste takie myślenie?
Kiedybedzie wiadomo, ze kiepsko sie stymuluje?
 
reklama
Witam dziewczyny
chciałam się do Was dołączyć bo wczoraj odebrałam wyniki męża i okazało się, że ma poniżej normy ilość plemników (koncentracja plemników 9mln/ml, całkowita liczba plemników 22,5mln, ruchliwość i żywotność ponad normą), jestem umówiona już do mojej gin. 14 listopada (najwcześniej jak się dało) i poproszę ją żeby przygotowała nas do IUI
 
Do góry