reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Emi żadne pytania głupie nie są...ja tez sie chętnie dowiem;)
Jestem ciekawa czy nam sie uda podobnie wystartować...

Ale powiem wam, ze przeżyłam szok. Pan mąż kupował w aptece leki i wyciągam je z siatki i znajduje igle jak dla słonia. Juz zaczęłam tyrade, ze chyba na łeb upadł i czy nie było większych...a tu patrzę, ze jest i malutka, a duża do mieszania. Ale zimny pot mnie ze strachu oblecial...
 
Dziewczyny w ulotce pisze, że Pregnyl - dwa do trzech powtórzonych wstzyknięć, każdorazowo w dawce 1000do 3000j.m. w ciągu 9 dni po wystąpieniu owulacji lub transferu zarodka (np. w dniu 3, 6 i 9 po indukcji owulacji)
Także jest dobrze.
 
Pola a Ty się do IUI przygotowujesz?
Istnieje taka szansa...w każdym razie lekarka robi co moze:sorry2:
Ja sie zastanawiam nad tym Twoim psychologiem i wiem, ze mnie by nie pomógł, ale jeśli masz poczucie, ze Tobie owszem to zawsze można iść choć raz i posłuchać co ma do powiedzenia.
 
hey dziewczyny!


wiec tak u mnie juz 10 dzien po 3 IUI narazie jest dobrze chociaz bardzo kluja mnie jajniki i nie moge doczekac sie testowania:)

a ganga ja mam IUI na Nfz wiec czasem jest to mozliwe:)
 
reklama
Do góry