reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
mam juz dla Nich "dupoloty":-D Musze jeszcze szaliczki, czapeczki i rekawiczki podrzucic do kliniki. Biedactwa pupki im zmarzną:(
Pole jest jeszcze Femara, a jak nie to chyba małe dawki Gonalu. Przy duzych dawkach więcej sie placi. A ty mi tu nie kombinuj na zapas!
 
reklama
Oj Ysia widzę, ze psychologia przewrotna i obroci sie o 180 stopni...Ale jak taka dobra z Ciebie mamusia to kup im chociaż łyżwy czy sanki, zeby sie biedactwa nie nudzily...

A tak w kwestii finansowej pani Pelna Księgowość to koszty zależą od tego jak kto sie stymuluje czyli od ilości czy jakości leków tak?
Wiec jak sie tak zastanowie to jeżeli clo na mnie w ogóle nie zadziałało to znaczy, ze sie kiepsko stymuluje i bedzie trzeba dużo pieniazkow tak? Czy za proste takie myślenie?
Kiedybedzie wiadomo, ze kiepsko sie stymuluje?

Pole - myślenie masz dobre...ja tez się słabo stymulowałam 2x1 clo i 2 pęchole z tego były...podejrzewałam że AMh będzie niskie, bo AMH mówi tez o tym kto jak się stymuluje.... więc wiem że koszty ivf będą u mnie wyższe, bo tzreba będzie brać więcej leków...
 
Pełna_nadziei83 dziękuje :* wątpię, żeby IUI była tak szybko, bo na pewno gin. najpierw skieruje mnie na wszystkie badania itp. czyli pewnie nie wcześniej jak po nowym roku w okolicach lutego, a już bym chciała...
 
Asita witaj na pokładzie i ...do dzieła, oby jak najprędzej. Im szybciej tym mniej stresów...
Ysia taki "dupolot" to musi być coś! Sama chętnie bym odwłok przeleciala:rofl2: ...cokolwiek to znaczy.
A ja nie kombinuje tylko myśle perspektywicznie:-)
Pełna ja tak wlasnie myślałam, ze biednemu zawsze wiatr w oczy...tylko ja do końca tego nie rozumiem...bo mi lekarka wczoraj powiedziała, ze one te pecherzyki są małe. Ale powiedziała, ze ONE więc jest ich wiecej, a zawsze miałam jeden.
Wiec teraz do końca nie rozumiem czy sie nie stymuluje czy zle stymuluje. No i czemu ona mi nie kazała nigdy zrobić Amh...sama to zrobię.
 
Pole- skoro tak powiedziała, to znaczy że się dobrze stymulujesz
Zglupialam. Ona nie była zadowolona. A jeśli pecherzyki były beznadziejnie małe jak na ten dzień cyklu to chyba jednak dobrze sie nie stymuluje...
Zamecze ja w czwartek. Wizyta do południa a wtedy jest zawsze wiecej czasu, bo nie ma opóźnienia i całej poczekalni ludzi...
 
reklama
Witaj Asita!

kurcze Pole jak to jest , ze trzeba sie samemu doszukiwać, domyślać, jakby normalnie czegos konkretnego nie mogli powiedzieć?!
Z emkiem mamy takie dupolty, ale dawno byly nie uzywane;)
Nie chce mi sie dzisiaj pracowac, lenia mam i sie w ogole zbuntowalam, ze maja dac mi porzadna umowe:-p
 
Do góry