reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole - mi lekarz powiedział, że pęcherzyki rosną 2mm na dobę ale chyba po tym leku co Ty będziesz miała to pewnie szybciej :tak: do IUI pęcherzyki chyba muszą mieć ok 22-24 mm

Gnagna - świetny wózek :-)
 
reklama
Cześć Wam

Dzisiaj jestem po 3IUI- mam 1 duży pęcherzyk 20mm i reszta małych. Dostałam dzisiaj pregnyl w piątek następny zastrzyk i za 4 dni znowu. Tak trochę inaczej. Ostatnio brałam duphaston. P. Dr była zachwycona pęcherzykiem.

P. Dr powiedziała, że jest sens robić 6 IUI więcej to nie bardzo. Czasem warto zrobić 1 miesiąc przerwy między jedną IUI a drugą.Najwcześniej mogę zrobić bete 6 listopada.

Trochę rozczarowana jestem, że tylko 1 taki duży pęcherzyk :/ im więcej tym lepiej nie, bo przynajmniej cos potem zostanie a tak :/
 
Tak więc mój optymizm muszę włożyć w strzykawke i igle, bo nic innego mi nie pozostaje.
Gnagna testy owulacyjne robię, ale na razie nic mi nie pokazują. Nie mam wskazań do inv, jak próbowałam pare wizyt temu zasugerować lekarze, ze moze inv to powiedział, ze jeszcze nie widzi podstaw. Bo tak na prawdę miałam 1 iui na pecherzyku, który nie pękł, więc lekarka powiedział, ze jakby tego iui nie było...
Mam choć 2 razy zrobić iui wg Niej.
Ale ja jestem juz sfrustrowana dość...
Zajefajny wózek, takie mi sie wlasnie podobają.
 
Cześć Wam

Dzisiaj jestem po 3IUI- mam 1 duży pęcherzyk 20mm i reszta małych. Dostałam dzisiaj pregnyl w piątek następny zastrzyk i za 4 dni znowu. Tak trochę inaczej. Ostatnio brałam duphaston. P. Dr była zachwycona pęcherzykiem.

Trochę rozczarowana jestem, że tylko 1 taki duży pęcherzyk :/ im więcej tym lepiej nie, bo przynajmniej cos potem zostanie a tak :/

Jesteś już po IUI / podaniu nasienia/ i będziesz miała jeszcze robione zastrzyki na pęknięcie? czy podadzą Ci jeszcze raz nasienie? o pęcherzyk się nie martw. Pierwsze IUI miałam na 2 pięknych pęcherzykach, po jednym z każdej strony i duuuupa. miesiąc potem jeden pęcherzyk wystarczył do sukcesu, czego i Tobie życzę :-) trzymam kciuki :-)

Pole ja widzę, że Ty masz podobny charakter do mnie :-D jak ja Cię rozumiem :-) u mnie lekarz nie chciał stwierdzić niepłodności, ale mówił, że ja już psychicznie nie wytrzymuję, bo chcę być w ciąży natychmiast :tak:
 
Ostatnia edycja:
To mnie dziewczyny doedukowalyscie, dzięki.
Tak tez pamietalam, ale w tym stresie to doszłam do wniosku, ze moze coś wymyslam.
Ewis kciuki trzymam, choć Ty to juz jakiś zupełnie nowy dla mnie system iui masz...
 
Czytałam w ulotce, że Pregnyl - to ludzka gonadotropina - zapobieganie niewydolności ciałka żółtego

Mam nadzieje, że wie co robi :szok:. Jak jechałam do domu to zaczełam się zastanawiać na tym duphastone, ale posłucham ją.

Kurcze jak mam IUI to niestety nie przyjmuje mnie mój lekarz, bo on przyjmuje tylko we wt i czw, a moje pęcherzyki są gotowe w pon :/
 
Ewis - może ja coś źle zrozumiałaś co ? Może twojej lekarce chodziło że jak ci nie pękną pęchole to ci poda jeszcze raz pregnyl, no ale wtedy by musiała być powtórka z IUI.
Jeśli chodzi o duphaston to mój ginek mówił żeby brać 5 dni po IUI bo on pomaga w zagnieżdzaniu zarodka, a jeśli poda się za szybko to może zahamowac owulację, ale wiem że szkoły podawania duphastonu są różne
 
reklama
Do góry