reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
no prosze widzę ze jest nas tutaj wiecej :) Fajnie ja musze schudnac bo hormony mi dały popalic niezle :( a jaka diete stosujesz ?? Ja sie skusiła na montigniaca zobaczymy jakie bede efekty jak tak sobie poczytałam to nie jest az tak zle bo ja lubie jesc wrecz uwielbiam ale jestem strasznie wybredna i wielu rzeczy nie jadam takze ....
 
Ja to bym je chętnie wszystkie oddała, bo od dziś jestem na diecie:angry: tzn.chciala bym tak ruszać budziła, ale nie mogę...
Ja muszę jeszcze w tym roku w stroju kąpielowym chodzić...więc wiecie dramat.
Ale gest doceniam jak najbardziej, wiem, ze Ona jest kochana a Skittlesy jeszcze bardziej;-)
 
wiesz co..ja mam dietę od kuzynki...ona była u dietetyka i on jej rozpisał dokładnie ile posiłków i co ma jeść. Ta dieta przeszła juz pzrez 7 osób w rodzinie i na każdego podziałała, już kiedyś ją stosowałam i schudłam...ale potem wyszła lipa z plemnikami i zaczęłam ze stresu jeść jak głupia...ale teraz znowu ją zaczęłam,
no i ona jest bardzo zdrowa, bo strasznie dużo trzeba jeść warzyw, także uważam że dla starającej sie jest ok :)
Jak któraś chętna to mogę podesłać na prive ;-)
 
reklama
no to dziewczyny w grupie razniej no nie zawsze jaks motywacja jest hehe mozna sie pochwalic efektami itp itd :D Ja uciekam bo zaraz puzzel z pracy wróci ide mu kolacyjke przygotwac i sparwdzic silna wole :p:p choc wiecie pierwszy tydzien jest najłatwiejszy przynajmniej u mnie im dłuzej na diecie tym gorzej grrr ..... takze dobranoc do jutra:-):-):-)
 
Do góry