reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
dziewczyny teraz w faktach mowia ze od 2013 roku bedziemy mieli wybór jesli chodzi o długosc urlopu macierzynskiego :D jesli zdecydujemy sie na 6 miesiecy to dostaniemy 100% wynagrodzenia jesli bedziemy 12 m-cy to dostaniemy 80% wynagrodzenia
 
reklama
yyy, to super, to ja biorę rok :-D:-D:-):-) tylko gdzie to dziecko????:szok:

Dla mnie super wiadomość bo rodzice daleko to i tak bym musiała iść na wychowawczy, ale jak chcą płacić to jeszcze lepiej , a po roku sruuu do żłobka :-) To teraz tym bardziej chcę blizniaków
 
No tak, to nie ma się z czego cieszyć...a już widziałam jak to przez rok nie widzę szefa...:wściekła/y:
Dziś to mnie tak wkurzył....zawsze tylko szybko szybko, byle skończyć byle położyć fakturkę, a jak się potem okaże że jest jakis błąd to " ale jak to możliwe?" :wściekła/y: Musiałam dziś przez tel. wysłuchiwać jego stękania, bo on cały weekend myślał nad tym dlaczego my źle domierzyliśmy rurę :wściekła/y: A potem dzwoni i sie pyta co taka smutna jestem..a jaka mam być jak caly dzień mnie opiernicza i musze słuchać głupiego marudzenia... :wściekła/y:Ten czlowek mnie doprowadza do furii...ehh ale się zezłościłam, normalnie jak Gizas przez teściową :-D już błagam o tą ciąże co ucieknę od niego...L4, potem macierzyński i się zwalniam :-):-):-)
 
Pełna olej szefa szkoda nerwów na takich ludzi :crazy: choc wiem ze czasami to nie jest łatwe bo zdarza sie ze jezdza po nas bez powodu albo za swoje błedy ...... Ale widze ze juz masz paln na najblizsze dwa lata..:tak: Ja generalnie na swoja prace nie narzekam wiadomo raz sa lepsze dni raz gorsze ale narazie dobrze mi tam jest i nie planuje nic zmieniac dodatkowym plusem jest to ze mam do pracy 15 minut spacerem ;)
 
Wariatki:szok: Wy sie zajmijcie rozmnazaniem a nie kombinujcie jak otruc szefa, zrzucić ze schodów księgowa itd
To propozycja rzadu i projekt ustawy na razie...

A wiecie jak mi wlasnie poprawiła przyjaciółka humor:-) Drobnym gestem. Mieszka w innym mieście i przysłał mi 2 kg moich ulubionych cukierków, z karteczka "na osłodę życia".
Chyba, ze ta wredna jedza chce żebym utyła...:szok:
 
No Pole takich przyjaciól trzeba szanowac bo nie ma ich wielu w dzisiejszych czasach którzy wiedza jak na odleglosc sprawic takim małym gestem tak duza radosc buzia Ci sie pewnie sama smieje :)
 
reklama
Wariatki:szok: Wy sie zajmijcie rozmnazaniem a nie kombinujcie jak otruc szefa, zrzucić ze schodów księgowa itd
To propozycja rzadu i projekt ustawy na razie...

A wiecie jak mi wlasnie poprawiła przyjaciółka humor:-) Drobnym gestem. Mieszka w innym mieście i przysłał mi 2 kg moich ulubionych cukierków, z karteczka "na osłodę życia".
Chyba, ze ta wredna jedza chce żebym utyła...:szok:

Ale cudnie :-):-) to się podziel z nami cukierkami :-D
 
Do góry