reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dieta dietą, ale cukierków nie wyrzuce:rofl2:
Ysia może by mąż dał sie przekupić jakoś? Albo wiem. Zamknij sie w Wc i nie wpuszczaj "gada":szok:
Agusiaks jeszcze chwila i będziesz pokopana od środka ;-)
Mam nadzieje, ze niedługo bede jak ten kot na Saharze, tak mi sie zmieni perspektywa, ze w piaskownicy bede powtarzać "nie ogarniam tej kuwety"
Ewis i super. Trzymam kciuki. Jakoś tak widzisz ruchy sie u nas wszystkich zageszczaja, więc weszlas w dobry prad:happy:
 
ewela Tobie również życzę powodzenia!
Po udanym IUI jest nas tu trzy razem ze mną :-)
Po udanym inv jest obecnie dwie i to obie z bliźniakami :-)

pełna a kiedy ta Twoja III IUI?
 
reklama
Dziewczyny jak tak policzyć ile jest dziewczyn po udanym IUI i ivf, to jakos tak niesprawiedliwie więcej jest niezaciążonych :wściekła/y:

Pogadałam z emkiem o głupotach, pośmialim się, chyba jest ok :-)

Czyli 3 po IUI, 3 po ifv i 15 lipa....tzreba to szybko zmienić !!! do roboty tzn. do łóżka !!!
 
Do góry