reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Asiiek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& musi sie udać, wiara czyni cuda, wiec wierz.... i nie mów, że ostatnie, tylko przed ostatnie:tak: bedzie dobrze słonko zobaczysz
Lopop tule kochana , nie poddawaj sie.

A ja kolejny dzień cylku... norma, tempka 36,95, no ale ostatnio jak zaczełam mierzyc no tam na dole:zawstydzona/y: to takie tempki ładne mam i przed @ spadaja na łeb, wiec nie nakrecam sie zbytnio, no ale nadzieja matka głupich....;-)
 
reklama
Asiiek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& musi sie udać, wiara czyni cuda, wiec wierz.... i nie mów, że ostatnie, tylko przed ostatnie:tak: bedzie dobrze słonko zobaczysz
dzieki Izka, ale to bedzie ostatnie iui, szkoda nam czasu i kasy na kolejne, to i tak bedzie 3 ...czekam cały czas na @ i zaczynam brac clo...11-12 dc mam zgłosic sie na kontrole i juz wtedy pogadam o procedurze in vitro, jakie badania musimy zrobic i wogole, jaki bedziemy miec protokol

maćku mocno trzymam kciuki!!!!
 
ASIIEK- a Ty jeszcze bez @??no to kochana &&& zaciskam i może jakieś testowanko :))??wiem,ze po takim czasie ciężko uwierzyć ,ze moze sie udalo ,ale....my wierzymy za Ciebie i wspieramy !!

MAĆKU- &&&&&&&&&&&&&&&&&&!! niech sie uda!!!
 
mama własnie przed chwilą przyszła @....ja jakos nie wierze ze nam sie uda naturalnie...no nic...od 3 dc bede brała clo potem wizyta 12 dc i usg, wtedy zastrzyk no i zobaczymy co bedzie....
 
reklama
Do góry