reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam Was wszystkie:-)
Lopop trzymam za Ciebie mocno i za resztę dziewczyn też. Ja niestety muszę obniżyć statystyki bo moja pierwsza iui to oczywiście porażka. Nie wiem czy podejdę do kolejnej ale wam wszystkim życzę powodzenia z całego serducha.
tinka ty też robiłaś u Sztenca prawda?

nie wiem ostatnio do 33dc przedłużyło się po iui i tez test 1 krecha
więc powtórka na 100% z rozrywki

bardzo dziękuję za kciuki, za to że jesteście ze mną i za słowa pocieszenia
 
reklama
no to super..teraz zaciskamy mocno za czwartek :-) Ty brałas clo tak??? a czemu az 3 zastrzyki kupowałas? Tyle masz sobie zrobic?? :szok:
Oprocz clo dostalam jeszcze 3 zastrzyki z menopuru. A pregnyl mam dostac na raz (tak sie zastanawiam, jak ona to zrobi :dry:)

Lopop - moze jednak zrob test z krwi? Macku - ja tez wczoraj bylam u doktora Wozniaka, mam juz diagnoze - hiperprolaktynemia, dostalam tabletki na zbicie prolaktyny no i clo i pregnyl na nastepny cykl do inseminacji:) Za jedno opakowanie pregnylu na Dabrowskiego placilam 27zl, czyli maja taniej o 10zl w stosunku do listopada, ale opakowanie tez troche inaczej wyglada, pewnie inne zrodlo.
O ktorej bylas? Moze sie minelysmy;-)

Mnie tez wyslal na Dabrowskiego, ale nie zdazylam i kupilam u siebie nieco drozej :tak: Moj nie rozni sie od tego poprzedniego.
 
natus w zeszłym roku miałam hsg- oba drożne, test kontaktowy dodatni- plemniki przechodzą do śluzu, p/c p/plemnikowe w śluzie szyjkowym- nie stwierdzono przeciwciał, chlamydia trachmatis antygen,mycoplasma, ureaplasma- ok, testosteron, progesteron-ok, tsh-ok tylko fT4 lekko obniżone ale to podobno nie ma wpływu, prolaktyna- miałam 25,26ng/ml a norma do 25 więc brałam bromka na uregulowanie i jest ok tj. 19,31 ng/ml, fsh 10,8mIU/ml podwyższone- dr zalecił powtórzyć więc zrobiłam wczoraj a jutro odbieram wynik, to tak z grubszego moje badania, mąż- wszystko jak najbardziej ok, więc nie wiem o co chodzi... Mój lekarz stwierdził że wszystko co możliwe mam zrobione i że teraz to jedynie pozostają metody bardziej inwazyjne.
A co to jest ten test penetracyjny? To nie to samo co kontaktowy?
W czwartek jadę do gina sprawdzić czy wszystko ok bo oczywiście po iui coś nie pękło albo urosło jako gratis po clo:-(
Dr wcześniej mówił że spróbujemy iui dwa razy jeśli będzie klops to wtedy laparoskopia.
Muszę zacisnąć zęby i do przodu:tak: Oj jak czasem jest ciężko....
 
tinka ty też robiłaś u Sztenca prawda?

nie wiem ostatnio do 33dc przedłużyło się po iui i tez test 1 krecha
więc powtórka na 100% z rozrywki

bardzo dziękuję za kciuki, za to że jesteście ze mną i za słowa pocieszenia

Tak też robiłam u Sztenca. Może u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone dokąd nie ma @ jest nadzieja.
Jak Ty się czułaś po tej iui? Ja przez cztery dni czułam jajniki a później cały czas jak na @ i się doczekałam.
 
tinka ty też robiłaś u Sztenca prawda?

nie wiem ostatnio do 33dc przedłużyło się po iui i tez test 1 krecha
więc powtórka na 100% z rozrywki

bardzo dziękuję za kciuki, za to że jesteście ze mną i za słowa pocieszenia

Lopop, głowa do góry. Póki nie ma @ nadal jest nadzieja. 3mam &&&&&&&
 
Tak też robiłam u Sztenca. Może u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone dokąd nie ma @ jest nadzieja.
Jak Ty się czułaś po tej iui? Ja przez cztery dni czułam jajniki a później cały czas jak na @ i się doczekałam.
ja przy 1IUI tak się czułam , a teraz tylko ciągnęły jajniczki zamiennie i samopoczucie dobre oprócz wyraźnych objawów na piersiach - zrobiły się żyłkowate i takie duże -więc cholera gdzie to jest????? nie wiem już a nawet endo w 20dc przeszło 12 mm to chyba o czymś świadczy czy nie???
Lopop, głowa do góry. Póki nie ma @ nadal jest nadzieja. 3mam &&&&&&&
nie wiem już nic wiesz jakie t miałaś endo na wizycie kontrolnej????
Kobietki kto jest po IUI i jeszcze czeka?
i jak się czujecie?
ja objawy ciążowe nawet sikanie w nocy a od wczoraj zgaga
właściwie to jakoś tak nie żebym wierzyła że i się udało ale pomimo tego i tak mi jest przykro że nic nie ma na teście
 
reklama
Do góry