reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Maćku - rozumiem o co ci chodzi z Panem Romkiem. Tez do niego dzwonilam,aby umowic meza. Kilka razy sie go pytalam gdzie ma sie zglosic i ciagle cos jakby przerywalo albo mowil na glosnomowiacym, bo nie moglam zrozumiec o co chodzi z tym adresem, zrozumialam tylko ze 43 budynek i drugie pietro p.202 ale nie moglam zrozumiec o jaka mu ulice chodzi a jak sie pytalam czy to nie jest na Polnej, to znow mi powtarzal ze ta ulice, ktorej nie moglam zrozumiec. W koncu dalam sobie spokoj i na stronie www szpitala znalazlam plan i tam jest wskazany budynek andrologii, wchodzi sie od ulicy Jackowskiego, za izba przyjec. Mi mowil, ze jest od rana do ok 12.
 
reklama
No to nie wiem jak to z nim jest. Wiesz, tak sobie mysle,ze ty tylko jeden podglad mialas przed IUI a ja z 3 albo 4, wiec moze dlatego. No nic wzial to wzial, nic na to nie poradze;)
w wakacje to chyba z 4 podglądy były a też nie skasował
wiesz może mu jest mnie żal że tyle jeździłam i się juz staram i nic
wiesz różnie to bywa

jak się czujesz??
to w przyszłym tygodniu na badanko jedziesz?
 
Ostatnia edycja:
w wakacje to chyba z 4 podglądy były a też nie skasował
wiesz może mu jest mnie żal że tyle jeździłam i się juz staram i nic
wiesz różnie to bywa

jak się czujesz??
to w przyszłym tygodniu na badanko jedziesz?

Dziś czuję się taka słaba. W południe w pracy miałam już powiększone źrenice ze zmęczenia i wogóle jakoś mi tak ciężko na żołądku było. Niby głodna nie jestem, ale żołądek przywiera mi do kręgosłupa i ssie niemiłosiernie.
Smak w buzi po luteinie pod językowej tez mam kiepski. Chyba już za długo ją biorę i już mi zbrzydła, ale czego nie robi się dla dzidzi.

A na badanie kolejne jadę 19 lutego. Mam nadzieję,że wszystko bedzie ok.
JUż zaczynam świrować , co by było gdyby.... itp itd
 
Nanusia dosklonale Cię rozumiem, ja też dostaję świra ta ciągła niepewność czy wszystko jest ok.

sylkabecia, a Ty teraz w czwartek masz wizyte u gina?
Zaczynam sobie wkrecać, ze to zbyt piekne by moglo byc prawdziwe, ze nie mam zadnych mdlosci i wymiotów i to na pewno zle wrozy.
Wiem nie powinno się tak myslec, ale nie potrafię tak tego wyzbyc sie z glowy:(
 
tak idę w czwartek i już się boję tym bardziej że w czerwcu ciąża zakończyła się w 6 tygodniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ty nie miałaś od początku nudności więc możesz ich nie mieć i przecież widziałaś już bijące serduszko, myślałam że takie myśli tylko mnie prześladują
 
Do góry