reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
najgorsze jest że ten cykl jest taki trudny 7 zastrzyków Fostimonu + Clo i na dodatek dzis zaczeło mnie bolec gardło i ucho- biorę 1/2 dnia urlopu i idę się kurować mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie
U mnie podobnie - wczoraj goraczka i bol garddla, dzis juz chyba bez goraczki...:confused2:
 
reklama
MAĆKU,PYSIOLINA- ja również zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno jak nie wiem co!!!NIECH SIE UDA DZIEWCZYNKI :)))

MAĆKU- a ile kosztuje badanie armii u dr Romka??
mój Tomi robil raz w Invimedzie i tak mysle ,zeby powtórzyć...choć jak w listopadzie zaszlam to widocznie witaminy dzialają..
 
MAĆKU- a ile kosztuje badanie armii u dr Romka??
mój Tomi robil raz w Invimedzie i tak mysle ,zeby powtórzyć...choć jak w listopadzie zaszlam to widocznie witaminy dzialają..
No wlasnie tez mialam o to spytac, bo nie pamietam, czy dziewczyny pisaly...
A w Invimedzie ponoc zdrozalo - ja rok temu placilam 100zl, a teraz jest juz 160.
 
mój mąż płacił u niego 100zł i powiedział że wreszcie konkretny lekarz bo te kobiety co tam są to chyba za bardzo się nie przykładają stwierdzą że sie nie nadaje i koniec. A ten doktor pokazywał mężowi jak się ruszają pod mikroskopem i że nie jest żle do iui jak najbardziej się nadaje.
 
mój mąż płacił u niego 100zł i powiedział że wreszcie konkretny lekarz bo te kobiety co tam są to chyba za bardzo się nie przykładają stwierdzą że sie nie nadaje i koniec. A ten doktor pokazywał mężowi jak się ruszają pod mikroskopem i że nie jest żle do iui jak najbardziej się nadaje.
I chyba cos w tym jest... Moja kumpela robila ostatnio badanie armii na Polnej i mieli jej zrobic podst badanie plus bakterie. A zrobili same bakterie. I gin, u ktorego bylam poprzednio powiedzial jej, zeby wiecej badan na Polnej nie robic, bo sa o kant kuli rozbic...
 
No więc już po wizycie, odetchnęłam wszystko jest tak jak powinno być w tym okresie, doktor zadowolony mam dużo odpoczywać, nie przemęczać się i za dwa tygodnie znowu kontrola i chyba dopiero po niej będę spokojniejsza.
 
No więc już po wizycie, odetchnęłam wszystko jest tak jak powinno być w tym okresie, doktor zadowolony mam dużo odpoczywać, nie przemęczać się i za dwa tygodnie znowu kontrola i chyba dopiero po niej będę spokojniejsza.
Super wiesci!:tak: Oby tak dalej!


A ja juz jestem po ostatnim zastrzyku - ufff!
I czuje, ze jajniki pracuja:tak:
 
No więc już po wizycie, odetchnęłam wszystko jest tak jak powinno być w tym okresie, doktor zadowolony mam dużo odpoczywać, nie przemęczać się i za dwa tygodnie znowu kontrola i chyba dopiero po niej będę spokojniejsza.
super wieści
Super wiesci!:tak: Oby tak dalej!


A ja juz jestem po ostatnim zastrzyku - ufff!
I czuje, ze jajniki pracuja:tak:
niech pracują pełną parą:)
 
No więc już po wizycie, odetchnęłam wszystko jest tak jak powinno być w tym okresie, doktor zadowolony mam dużo odpoczywać, nie przemęczać się i za dwa tygodnie znowu kontrola i chyba dopiero po niej będę spokojniejsza.

super, a serduszko bylo juz widac?

lopop, a ja u Ciebie? Termin@ juz minał?
 
reklama
Do góry