reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam ;) jestem nowa na forum.
Ale mam bardzo wazne pytanie...
Nie wiem czemu nie spytałam dziś lekarza na wizycie, chyba przez emocje.
Jestem po jednej nieudanej inseminacji.
W sobotę mam drugą o 9:15
A zastrzyk mam zrobić w piątek o 20.
Czy to nie za późno na zastrzyk?
 
Witam ;) jestem nowa na forum.
Ale mam bardzo wazne pytanie...
Nie wiem czemu nie spytałam dziś lekarza na wizycie, chyba przez emocje.
Jestem po jednej nieudanej inseminacji.
W sobotę mam drugą o 9:15
A zastrzyk mam zrobić w piątek o 20.
Czy to nie za późno na zastrzyk?
Lekarze różnie zalecają przyjmowanie Ovitrelle. Ja zawsze robiłam 36 h przed zabiegiem. Zrób tak jak kazał lekarz
 
Lekarze różnie zalecają przyjmowanie Ovitrelle. Ja zawsze robiłam 36 h przed zabiegiem. Zrób tak jak kazał lekarz
To będzie tylko 13h przed inseminacja...
A wszędzie pisze żeby brać 24-36h godzin.
I na prawdę już nie wiem.
Za pierwszym razem też miałam około 12h przed, miałam dwa pecherzyki a pękł jeden.
Nie wyszło.
 
To będzie tylko 13h przed inseminacja...
A wszędzie pisze żeby brać 24-36h godzin.
I na prawdę już nie wiem.
Za pierwszym razem też miałam około 12h przed, miałam dwa pecherzyki a pękł jeden.
Nie wyszło.
Słuchaj zaleceń lekarza, ja miałam zastrzyk około 14, inseminację następnego dnia rano o 9 i rano okazało się, że już zdążył pęknąć. Lekarz ocenia całokształt, patrzy na wielkość pęcherzyka i na tej podstawie wyznacza termin przyjecia zastrzyku i datę/godzinę inseminacji :)
U nas teoretycznie w tej próbie zaskoczyło...
 
Słuchaj zaleceń lekarza, ja miałam zastrzyk około 14, inseminację następnego dnia rano o 9 i rano okazało się, że już zdążył pęknąć. Lekarz ocenia całokształt, patrzy na wielkość pęcherzyka i na tej podstawie wyznacza termin przyjecia zastrzyku i datę/godzinę inseminacji :)
U nas teoretycznie w tej próbie zaskoczyło...
Dziękuję;) bo boje sie ciągle że to za późno, ale pocieszylas mnie ;) a pamiętasz jaką miałaś wielkość pęcherzyków ?
 
Dziękuję;) bo boje sie ciągle że to za późno, ale pocieszylas mnie ;) a pamiętasz jaką miałaś wielkość pęcherzyków ?
Ja miałam tylko jeden pęcherzyk, dzień przed inseminacja 19 mm ale to jak na mnie dużo dlatego piszę, że lekarz ocenia indywidualnie ;)
Wychodząc z gabinetu też pomyślałam sobie że może za późno ale okazuje się, że wcale nie :)
A Ty ile masz pęcherzyków i jaka wielkość?
 
Ja miałam tylko jeden pęcherzyk, dzień przed inseminacja 19 mm ale to jak na mnie dużo dlatego piszę, że lekarz ocenia indywidualnie ;)
Wychodząc z gabinetu też pomyślałam sobie że może za późno ale okazuje się, że wcale nie :)
A Ty ile masz pęcherzyków i jaka wielkość?
Wczoraj miałam jeden 17 jeden 18 ;)
 
reklama
To ja przy ostatniej inseminacji miałam w poniedziałek pęcherzyk 22 mm o ile dobrze pamietam.. tego samego dnia o godz. 22 zrobiłam zastrzyk, natomiast zabieg miałam dopiero w środę o godz. 11 czyli 36h po zastrzyku. Pęcherzyk był już pęknięty, ale jeszcze nie wiem czy sie powiodło.. na pewno dam znać :)
 
Do góry