reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak, ten sam punkt diagnostyki, nawet ten sam aparat bo porównywałam badania...
niestety ciaza biochemiczna, tez miałam po drugim iui biochema, dużo jest ciąż biochemicznych o których nawet kobieta nie ma pojęcia bo nie robi testów ani badań krwi. Ciezki czas przed Tobą musisz sobie to poukładać. Ja bardzo przeżyłam swoją biochemiczna. Prawdopodobnie coś poszło nie tak na samym początku. Przykro mi ale nie poddawaj się 💪🏻💪🏻
 
Mam nadzieję, że moja lekarka się odezwie w końcu na what's upie... 2 dni temu po jakimś czasie mi odpisała jak poinformowałam o pozytywnej becie.
Jak dla mnie w takiej sytuacji powinni Cię umówić do innego gin gdzieś ok. 3 dnia cyklu i zrobić usg. Jak wszystko będzie ok, to wtedy kolejna stymulacja itd. Nie rób nic na własną rękę kochana.
 
reklama
Słuchajcie.. teraz to już mam totalny mętlik... Moja ginekolog długo nie odpisywała więc koleżanka podała mi nr tel do drugiej lekarki z tej kliniki. Odpisała żeby odstawić duphaston i przed powrotem do Aromka zrobić kontrolne USG.
Po godzinie odpisała moja ginekolog żeby nie odstawiać jeszcze duphka i powtórzyć betę w sobotę 🙄
Matko ja chyba oszaleję dziś... Jest mi słabo i niedobrze od tych skrajnych emocji...
 
Do góry