reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
ja sobie wmawiam ze porod nie bedzie taki straszny:) ogladam rozne webinary o "przyjemnym porodzie" chodze na joge, cwicze miednice itp. Mam madzieje ze uwierze w to do konca ciazy:D
Och ja też miałam takie podejście i to bardzo słuszne co robisz. Wiesz, ja też bardzo zmęczona już byłam na końcówce, denerwowałam się strasznie... Nie znam osoby która byłaby tak długo w ciąży jak ja. Urodziłam w ostatni "bezpieczny" dzień...
 
reklama
My się staraliśmy 7 lat... Ale nie stać nas żeby żyć z jednej pensji a niania zarabia więcej ode mnie więc wybór był prosty w sumie 💁 ona bardzo lubi dzieci, mam nadzieję że to się nie zmieni i łatwo się zaaklimatyzuje.
A możecie skorzystać z tego samego dawcy czy to dla was nie ma znaczenia?
My rodzeństwo odpuszczamy na pewno na kilka karnych lat...raz to nie mamy kasy żeby podchodzić do badań i prób. Zresztą jak teraz tak sobie wspominam poród to jeszcze mi się łzy do oczu Cisna więc to póki co nie dla mnie...
Wiesz co mamy jeszcze jedną słomkę tego samego dawcy, ewentualnie pewnie jakby była możliwość jeszcze sprowadzenia z głównego banku (w razie nieudanej AID), to kupilibyśmy jeszcze 2. Ale myśle, że inny dawca też mógłby być, zazwyczaj rodzeństwo nie jest do siebie podobne wiec spoko 🙂
 
Dziewczyny wracam powoli do żywych chociaż wciąż bardzo słabo się czuje, o bólu nie wspominając😒 synek 3220, córcia 2800 oboje po 54 cm. Ja padnięta, wypije szybko herbatę i spać. Oby jutro było lepiej
Gratulacje kochana ❤️ będzie coraz lepiej, maluszki dodadzą Ci sił 😘 Ale super, już po, teraz tylko byleby szybciutko Was wypisali do domku ✊ dużo zdrówka 😘
 
Dziewczyny wracam powoli do żywych chociaż wciąż bardzo słabo się czuje, o bólu nie wspominając😒 synek 3220, córcia 2800 oboje po 54 cm. Ja padnięta, wypije szybko herbatę i spać. Oby jutro było lepiej
Ogromne gratulacje dla rodziców 🥰🥰 dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domku ❤️❤️
 
Dziewczyny wracam powoli do żywych chociaż wciąż bardzo słabo się czuje, o bólu nie wspominając😒 synek 3220, córcia 2800 oboje po 54 cm. Ja padnięta, wypije szybko herbatę i spać. Oby jutro było lepiej
gratulacje!!! 🥰 masz juz swoje Skarby że sobą i będzie tylko lepiej! Brawo😘
 
Dziewczyny wracam powoli do żywych chociaż wciąż bardzo słabo się czuje, o bólu nie wspominając😒 synek 3220, córcia 2800 oboje po 54 cm. Ja padnięta, wypije szybko herbatę i spać. Oby jutro było lepiej
Miałaś planowana cesarkę czy wymęczyli cię w szpitalu przed tem?
Jakie imiona maluchów? Trzymaj się, dałaś radę :)
 
reklama
Wiesz co mamy jeszcze jedną słomkę tego samego dawcy, ewentualnie pewnie jakby była możliwość jeszcze sprowadzenia z głównego banku (w razie nieudanej AID), to kupilibyśmy jeszcze 2. Ale myśle, że inny dawca też mógłby być, zazwyczaj rodzeństwo nie jest do siebie podobne wiec spoko 🙂
U nas nie było takiej możliwości " zaklepania" sobie na przyszłość tego samego ale nam to wcale jakby też nie przeszkadza, tym bardziej że nie zakładamy jakoś zabardzo drugiego
 
Do góry