reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
@eij trzymam kciuki za wizytę 😘✊✊

@Monika4321 przykro mi bardzo 😔 ale walcz dalej, niedługo i dla Was zaświeci słońce jestem tego 100% pewna 😘 trzymaj się 🤗
Dziewczynki ja po wizycie, okazało się że dzieciaki się tak ułożyły że macica zamiast w szerz, rozrasta się wzdłuż i lekarka powiedziała że nie wytrzyma do 12 kwietnia 😳 więc za dwa tygodnie na kolejnej wizycie USG i wtedy zdecydujemy co dalej. Na dzień dzisiejszy plan b wygląda tak że idę na oddział 4 kwietnia a 5 mam CC. Chyba że coś się jeszcze zmieni do tego czasu....
 
reklama
Dziewczynki ja po wizycie, okazało się że dzieciaki się tak ułożyły że macica zamiast w szerz, rozrasta się wzdłuż i lekarka powiedziała że nie wytrzyma do 12 kwietnia 😳 więc za dwa tygodnie na kolejnej wizycie USG i wtedy zdecydujemy co dalej. Na dzień dzisiejszy plan b wygląda tak że idę na oddział 4 kwietnia a 5 mam CC. Chyba że coś się jeszcze zmieni do tego czasu....
Który to będzie tydzień? Najważniejsze że dzieciaki są zdrowe :* wszystko będzie dobrze ✊✊
 
Macica nie wytrzyma? Dobrze rozumiem?
Dobrze, że masz dobra opiekę, a 36 tydzień to już prawie jak końcówka ciazy. Wszystko będzie dobrze..[emoji8]
Dziewczynki ja po wizycie, okazało się że dzieciaki się tak ułożyły że macica zamiast w szerz, rozrasta się wzdłuż i lekarka powiedziała że nie wytrzyma do 12 kwietnia [emoji15] więc za dwa tygodnie na kolejnej wizycie USG i wtedy zdecydujemy co dalej. Na dzień dzisiejszy plan b wygląda tak że idę na oddział 4 kwietnia a 5 mam CC. Chyba że coś się jeszcze zmieni do tego czasu....
 
Macica nie wytrzyma? Dobrze rozumiem?
Dobrze, że masz dobra opiekę, a 36 tydzień to już prawie jak końcówka ciazy. Wszystko będzie dobrze..[emoji8]
Tak zrozumiałam lekarza 😳🥴 bo podobno fizjologicznie jest jak rośnie wszerz a nie wzdłuż tak jak u mnie. Może ta reguła ma zastosowanie tylko w przypadku ciąży mnogiej. Z tego szoku nie dopytałam 🤔😂
 
Tak zrozumiałam lekarza 😳🥴 bo podobno fizjologicznie jest jak rośnie wszerz a nie wzdłuż tak jak u mnie. Może ta reguła ma zastosowanie tylko w przypadku ciąży mnogiej. Z tego szoku nie dopytałam 🤔😂
Czyli okazuje się że rozrasta się nie w tą stronę i ścianki mogą popękać 🙁 tak zrozumiałam.
 
reklama
Do góry