reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Również mam nagrany filmik z prenatalnych jak i z połówkowych badań ☺️ napisałam że ponad 20 minut trwało ale myślę,że tak jak u dziewczyn było tak ok 40 minut bo sam filmik trwa 30 minut.
Ciekawe czy u mnie w klinice tez filmik robia, oczywiscie dzisiaj na wizycie nic sie nie wypytalam lekarza o to ehhh
 
reklama
Cudne wieści Kochana. Super, że wszystko już dobre i możesz na spokojnie cieszyć się ciaza [emoji8]
Jestem po, nereczki się zmniejszyły, wszystko jest w normie, że nie ma się czego przyczepić w ogóle ;) 550g [emoji123] szyjka długa zamknięta :) odetchnęłam z ulgą [emoji847][emoji120] dzięki Bogu [emoji3590][emoji3590] oczywiście buźki nie chciał pokazać [emoji1787] chwali się tylko stopkami [emoji272][emoji272]
 
Ja miałam usg i pappa również.
Jeśli się niepokoisz to warto zrobić, pobierają krew za jednym razem jak jesteś na usg. To ważne, żeby w tym samym dniu były oba badania.
:)
Plec tak szybko? :O
A Asiia i reszta dziewczyn czy robilyscie tez ten test Pappa? Zastanawiam sie czy warto go zrobic...
 
Ciekawe czy u mnie w klinice tez filmik robia, oczywiscie dzisiaj na wizycie nic sie nie wypytalam lekarza o to ehhh
Tak ja też robiłam ten test pappa. Również już w 12+3 TC poznałam płeć i nic się nie zmieniło od tej pory . To jest normalne,że na wizycie nie raz się o coś zapomni zapytać dlatego ja zawsze przed wizytą zbieram sobie pytania i zapisuje na kartce i wtedy z kartki czytam 😁 pomaga bo przynajmniej o wszystko wypytam ☺️
 
Ja miałam usg i pappa również.
Jeśli się niepokoisz to warto zrobić, pobierają krew za jednym razem jak jesteś na usg. To ważne, żeby w tym samym dniu były oba badania.
:)
Właśnie zastanawiam sie na tym pappa czy to zrobic bo jeśli byloby cos nie tak to i tak nic tego nie zmieni a tylko kolejny stres mjie czekałby do konca ciazy.
A czytalam tez ze moze sie tak zdarzyc ze wyjdzie cos nie tak a dziecko jednak zdrowe sie urodzi wiec juz sama nie wiem, no nic jeszcze sobie poczytam i sie zastanowię czy to robic :)
 
Tak ja też robiłam ten test pappa. Również już w 12+3 TC poznałam płeć i nic się nie zmieniło od tej pory . To jest normalne,że na wizycie nie raz się o coś zapomni zapytać dlatego ja zawsze przed wizytą zbieram sobie pytania i zapisuje na kartce i wtedy z kartki czytam 😁 pomaga bo przynajmniej o wszystko wypytam ☺️
No tez chyba zaczne chodzic z karteczkami albo w telefonie bede zapisywać pytania zeby nie zapomniec:)
 
reklama
Do góry