reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Cześć!
Dziś robiłam test, żeby sprawdzić czy zastrzyk jest jeszcze wykrywalny przez test i jedna krecha, więc myślę, że czwartek na spokojnie będę mogła testować.
Ciekawe czy magicznie się ta kreska rozdwoi do tego czasu… a może to za wcześnie mi lekarka kazała testować?
 
reklama
Jestem po, nereczki się zmniejszyły, wszystko jest w normie, że nie ma się czego przyczepić w ogóle ;) 550g 💪 szyjka długa zamknięta :) odetchnęłam z ulgą 🤗🙏 dzięki Bogu ❤️❤️ oczywiście buźki nie chciał pokazać 🤣 chwali się tylko stopkami 🌼🌼
Pięknie Kochana 🥰🥰 Duży Chłopiec już 😘 Najważniejsze,że już z nerkami wszystko ok 😍😍
 
Hejka Dziewczynki 😘 Proszę napiszcie mi jak to jest z tymi ruchami dziecka w brzuchu . Mój Mały był już baaardzo aktywny tak , że niektóre ruchy już się wzdrygałam . A jakoś od niedzieli te ruchy są mniejsze głównie na dole w podbrzuszu ale nawet po jedzeniu nie jest jakoś aktywny . Tętno ok bo sprawdzałam detektorem tu nic się nie zmienia. Niby czytałam że między 24 a 28 tygodniem ruchy mogą być mocne jak i zarazem słabiej odczuwalne. U mnie leci 25 tydzień . Nie wiem czy powinnam się niepokoić i jechać sprawdzić 😔 Jak było / jest u Was ?
Różnie 🙂 raz dzieciaki bardziej aktywne raz mniej. Uważam że nie masz co się stresować bo to jeszcze wcześnie. Mi położna mówiła żeby kontrolować ruchy od 30 tc powinno być ich ok 10 w ciągu całego dnia. Ja czuję ruchu takie regularne codziennie od mniej więcej 28 tc. Ale to też nie reguła bo w niedzielę szalały jak dzikie a wczoraj ledwo co, trochę pod wieczór i to wszystko. Dziś trochę nad ranem i do teraz cisza. A czasami walą całe przedpołudnie. Także spokojnie, jeszcze będziesz miała dosyć 🤭😁
 
Hejka Dziewczynki 😘 Proszę napiszcie mi jak to jest z tymi ruchami dziecka w brzuchu . Mój Mały był już baaardzo aktywny tak , że niektóre ruchy już się wzdrygałam . A jakoś od niedzieli te ruchy są mniejsze głównie na dole w podbrzuszu ale nawet po jedzeniu nie jest jakoś aktywny . Tętno ok bo sprawdzałam detektorem tu nic się nie zmienia. Niby czytałam że między 24 a 28 tygodniem ruchy mogą być mocne jak i zarazem słabiej odczuwalne. U mnie leci 25 tydzień . Nie wiem czy powinnam się niepokoić i jechać sprawdzić 😔 Jak było / jest u Was ?
Ja miałam "gorsze dni" z ruchami,ale wtedy mały był odwrócony plecami i kopał mnie jakby do środka. Wiem, że się martwisz, to normalne i nie powiem Ci uspokój się, bo zapewne to i tak nic nie da. Jeżeli masz taką potrzebę, to to sprawdź. Choć Ty chociaż masz detektor
 
Różnie 🙂 raz dzieciaki bardziej aktywne raz mniej. Uważam że nie masz co się stresować bo to jeszcze wcześnie. Mi położna mówiła żeby kontrolować ruchy od 30 tc powinno być ich ok 10 w ciągu całego dnia. Ja czuję ruchu takie regularne codziennie od mniej więcej 28 tc. Ale to też nie reguła bo w niedzielę szalały jak dzikie a wczoraj ledwo co, trochę pod wieczór i to wszystko. Dziś trochę nad ranem i do teraz cisza. A czasami walą całe przedpołudnie. Także spokojnie, jeszcze będziesz miała dosyć 🤭😁
Kochana to mnie uspokoiłaś ♥️ bo ja już panikowałam ☺️ no mi właśnie też moja ginekolog mówiła że ruchy liczyć dopiero ok. 30 tygodnia. Ja dziś czułam jak się zdrzemłam przed 12 to buszował ale delikatnie ☺️ także już się uspokajam 😘 chociaż spokojne to już nigdy nie będziemy 😁😁
 
Ja miałam "gorsze dni" z ruchami,ale wtedy mały był odwrócony plecami i kopał mnie jakby do środka. Wiem, że się martwisz, to normalne i nie powiem Ci uspokój się, bo zapewne to i tak nic nie da. Jeżeli masz taką potrzebę, to to sprawdź. Choć Ty chociaż masz detektor
Tak mam detektor i to mnie uspokaja chociaż też nie wiem czy jest tak wiarygodny. No właśnie też myślę,że mały ma gorsze dni chociaż dziś już zauważyłam poprawę bo jak się zdrzemłam to czułam jak tam delikatnie fikał . Może tak jak napisałaś też u mnie zmienił pozycję i mniej te ruchy są wyczuwalne .
 
reklama
Do góry