reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Tak mam detektor i to mnie uspokaja chociaż też nie wiem czy jest tak wiarygodny. No właśnie też myślę,że mały ma gorsze dni chociaż dziś już zauważyłam poprawę bo jak się zdrzemłam to czułam jak tam delikatnie fikał . Może tak jak napisałaś też u mnie zmienił pozycję i mniej te ruchy są wyczuwalne .
Najlepiej żeby wyczuć ruchy jak jesteśmy zaniepokojone to zjeść coś słodkiego i odczekać chwilę albo położyć się na lewym boku i dać chwilę dzieciaczkowi 🙂
 
reklama
Najlepiej żeby wyczuć ruchy jak jesteśmy zaniepokojone to zjeść coś słodkiego i odczekać chwilę albo położyć się na lewym boku i dać chwilę dzieciaczkowi 🙂
Tak, tak wiem ☺️ tylko wczoraj jak zjadłam coś słodkiego to nawet na to nie zareagował a zawsze tak było, że po słodkim fikał jak szalony ☺️ Dziś na obiad zrobiłam pizzę na mące orkiszowej zdrowsza wersja to potem dał znać chyba mu się gusta kulinarne zmieniły 😁
 
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

24.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @Monika4321 - I beta po II IUI ✊✊🍀🍀🍀

25.02. @Madame JS - II IUI ✊✊🍀🍀🍀

02.03. @hername - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

03.03. @Fok123 - Badania Prenatalne, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

04.03. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

07.03. @OnaGośka - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.03. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀



12.04. @eij - 💕TERMIN PORODU CC💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Milan 💙🍀



„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————

Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂
 
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok. Dzidziuś juz ma 5,6 cm :)
@Asia34 mozesz mnie wpisac do kalendarza na 03.03 prenatalne i potem 22.03 wizyta.
Dziewczyny a jak w ogóle wyglada to usg prenatalne, ile to trwa i czy Wasi partnerzy tez byli obecni?
Mąż nie mógł być ze mną ale dostałam film i zdjęcia ;) trwało to ok 40min
@Asia34 proszę o wizytę 3.04 plus prenatalne 3 trymestr 11.04 :*
 
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok. Dzidziuś juz ma 5,6 cm :)
@Asia34 mozesz mnie wpisac do kalendarza na 03.03 prenatalne i potem 22.03 wizyta.
Dziewczyny a jak w ogóle wyglada to usg prenatalne, ile to trwa i czy Wasi partnerzy tez byli obecni?
U mnie mąż nie mógł być ze mną 🙁 ale mamy nagrane wszystkie 3 badania 😍 ogólnie tak z 40 minut myśle trwało usg. Zobaczysz każdą cząstkę maluszka, wszystkie narządy, paluszki, jak bije serduszko, totalnie wszystko 🙂 Możesz też poznać płeć 👶
 
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok. Dzidziuś juz ma 5,6 cm :)
@Asia34 mozesz mnie wpisac do kalendarza na 03.03 prenatalne i potem 22.03 wizyta.
Dziewczyny a jak w ogóle wyglada to usg prenatalne, ile to trwa i czy Wasi partnerzy tez byli obecni?
Super,że wszystko u Was ok 😍😍 USG prenatalne polega na tym że Doktor mierzy przezierność karkową, sprawdza kość nosową i czy inne parametry są ok . Czy nie ma żadnej wady genetycznej. U mnie trwało ponad 20 minut i partner nie mógł być ze mną ale to już zależy od woli lekarza czy się zgodzi żeby był obecny partner ☺️
 
Super,że wszystko u Was ok 😍😍 USG prenatalne polega na tym że Doktor mierzy przezierność karkową, sprawdza kość nosową i czy inne parametry są ok . Czy nie ma żadnej wady genetycznej. U mnie trwało ponad 20 minut i partner nie mógł być ze mną ale to już zależy od woli lekarza czy się zgodzi żeby był obecny partner ☺️
Również mam nagrany filmik z prenatalnych jak i z połówkowych badań ☺️ napisałam że ponad 20 minut trwało ale myślę,że tak jak u dziewczyn było tak ok 40 minut bo sam filmik trwa 30 minut.
 
reklama
U mnie mąż nie mógł być ze mną 🙁 ale mamy nagrane wszystkie 3 badania 😍 ogólnie tak z 40 minut myśle trwało usg. Zobaczysz każdą cząstkę maluszka, wszystkie narządy, paluszki, jak bije serduszko, totalnie wszystko 🙂 Możesz też poznać płeć 👶
Plec tak szybko? :O
A Asiia i reszta dziewczyn czy robilyscie tez ten test Pappa? Zastanawiam sie czy warto go zrobic...
 
Do góry