reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Również trzymam kciuki, ale ekscytujący dzień się zapowiada ❤️😀 a jak tam kochana Twoja maleńka?
Ehh. Jest dzielna. Dziś nawet płacząc powiedziała "mama"❤❤
Ja się załamałam. Dzisiaj z mężem się wymieniamy. Bo raz na cały pobyt można się zmienić po zrobieniu wymazów.
A nie wyobrażam sobie siedzenia 24 godziny w piątek samej zamkniętej w pokoju bez niej.....
Najbardziej się chyba rozwaliłam jak widziałam jak jest usypiana....
A w pon był problem z pobraniem niuuni krwi. Także 4 razy jej się wkuwaly łącznie z główka...... serce mi pękało. 30 minut jak nie lepiej histerii A ja nie byłam w stanie nic zrobić
 
Ehh. Jest dzielna. Dziś nawet płacząc powiedziała "mama"❤❤
Ja się załamałam. Dzisiaj z mężem się wymieniamy. Bo raz na cały pobyt można się zmienić po zrobieniu wymazów.
A nie wyobrażam sobie siedzenia 24 godziny w piątek samej zamkniętej w pokoju bez niej.....
Najbardziej się chyba rozwaliłam jak widziałam jak jest usypiana....
A w pon był problem z pobraniem niuuni krwi. Także 4 razy jej się wkuwaly łącznie z główka...... serce mi pękało. 30 minut jak nie lepiej histerii A ja nie byłam w stanie nic zrobić
Aż łzy mi do oczu się cisną, musi Wam być bardzo ciężko patrząc jak takie Maleństwo kłują itd. 😥 Ale jestem pewna że Mała Wam udowodni jaka jest silna 💪 Jeszcze trochę i będzie po wszystkim. Dużo zdrówka 😘😘
 
Aaa to mnie pocieszyłaś 😁 pamiętałaś, że się pytałam o te znieczulenie w kręgosłup ☺️ Jeszcze raz dużo zdrówka 😘
Mnie żadne wkłucia ani cewniki nie przerażają, tylko to że po cesarce będę leżała na płasko jak deska i nie dość że nie będę mogła się dziećmi zająć to jeszcze nie będę ich nawet dobrze widziała 😔😔🥴
 
Mnie żadne wkłucia ani cewniki nie przerażają, tylko to że po cesarce będę leżała na płasko jak deska i nie dość że nie będę mogła się dziećmi zająć to jeszcze nie będę ich nawet dobrze widziała 😔😔🥴
Mam tak samo... I już proszę Boga żeby mąż mógł wejść do maluszka
 
Ehh. Jest dzielna. Dziś nawet płacząc powiedziała "mama"❤❤
Ja się załamałam. Dzisiaj z mężem się wymieniamy. Bo raz na cały pobyt można się zmienić po zrobieniu wymazów.
A nie wyobrażam sobie siedzenia 24 godziny w piątek samej zamkniętej w pokoju bez niej.....
Najbardziej się chyba rozwaliłam jak widziałam jak jest usypiana....
A w pon był problem z pobraniem niuuni krwi. Także 4 razy jej się wkuwaly łącznie z główka...... serce mi pękało. 30 minut jak nie lepiej histerii A ja nie byłam w stanie nic zrobić
Jejku, biedna malenka:(
To musi byc straszny widok jak nie da sie nic zrobic i w zadnej sposob pomoc:(:(
Trzymajcie sie i duzo sily Wam zycze 😘😘😘
 
reklama
Ehh. Jest dzielna. Dziś nawet płacząc powiedziała "mama"❤❤
Ja się załamałam. Dzisiaj z mężem się wymieniamy. Bo raz na cały pobyt można się zmienić po zrobieniu wymazów.
A nie wyobrażam sobie siedzenia 24 godziny w piątek samej zamkniętej w pokoju bez niej.....
Najbardziej się chyba rozwaliłam jak widziałam jak jest usypiana....
A w pon był problem z pobraniem niuuni krwi. Także 4 razy jej się wkuwaly łącznie z główka...... serce mi pękało. 30 minut jak nie lepiej histerii A ja nie byłam w stanie nic zrobić
Biedny szkrabek 🥺 wszystko dla jej zdrówka… i dobrze, że nic nie będzie z tego pamiętać 🙂
 
Do góry