reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@Fok123 ✊🍀 dawaj znać po wizycie 😘

Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

08.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

09.02. @OnaGośka - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

10.02. @jasti999 - I beta po transferze ✊✊🍀🍀🍀

11.02. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

14.02. @margaretka25 - szpital z córeczką 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️

14.02. @jasti999 - II beta po transferze ✊✊🍀🍀🍀

16 lub 18.02. @margaretka25 - operacja córeczki 🍀🍀🍀✊✊✊❤️❤️❤️ (wszystko na pewno będzie dobrze😘)

16.02. @hername - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Hankaa - kontrola malusich nerek, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀



23.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

20.04. @eij - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
 
Na pewno na swój sposób jakoś będzie odczuwał brak siostrzyczki tak myślę ale szybko mu czas zleci i będzie miał ją przy sobie 🥰🥰 ostatnio właśnie oglądałam zdjęcia bliźniaków, trojaczków itd. to jakie to urocze jak oni są od urodzenia ze sobą związani, przepiękny widok 🥰🥰♥️♥️

A dziękuję u nas ok , jutro wizyta nie dawno miałam połówkowe wyszły bardzo dobrze . Mały już tak fika że w momencie jak dokazuje to aż brzuch faluje w tym miejscu gdzie się rusza 😁 tylko te ruchy nie są jakieś regularne ale myślę że na tym etapie to normalne dziś 22+4 dni. Mój partner jak przyłoży głowę do brzucha to już czuję kopniaczki i sam widzi jak mój brzuch w tym momencie się rusza ♥️ No i zrobiliśmy pierwszy poważny zakup bo mamy już wózek 😁
Ostatnio synuś usnął wtulony w siostrzyczki dłoń 🥰to takie urocze.🥰🥰

Mega! Bardzo się cieszę! Ja też nie mialam regularnych przewrotek w brzuchu 😆
A jak zachcianki żywnościowe?🥰 słodko czy słono?😀
Ja pamiętam... jak na spotkaniu rodzinnym wszyscy siedzą za stołem... a ja wcinam kiełbasę i tort czekoladowy 🤣 na raz😅😅
 
Ostatnio synuś usnął wtulony w siostrzyczki dłoń 🥰to takie urocze.🥰🥰

Mega! Bardzo się cieszę! Ja też nie mialam regularnych przewrotek w brzuchu 😆
A jak zachcianki żywnościowe?🥰 słodko czy słono?😀
Ja pamiętam... jak na spotkaniu rodzinnym wszyscy siedzą za stołem... a ja wcinam kiełbasę i tort czekoladowy 🤣 na raz😅😅
Ooo ale słodkie takie przytulaski 🥰🥰
A zachcianki hmm typowo takich nie mam staram się ograniczać słodkie do minimum ale mam taką ochotę na jakiś właśnie dobry tort 😁 ale z racji wcześniej przed ciążą stwierdzonej lekkiej insulionooprności muszę się powstrzymać ☺️ ale obiecałam sobie że jak krzywa cukrowa wyjdzie dobrze to kupie jakieś pyszne ciacho 😁 narazie pozostaje pomarzyć 🥰
 
Hej:)
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, dzidziuś ma 9t5 dni :) tak fajnie sie ruszal na Usg 😍😍😍 pokazywal raczki i nawet palce chociaz ja tam nic nie widzialam, nie wiem jak Ci lekarze widza takie rzeczy 😁😁 a i lekarz zalozyl mi karte przebiegu ciazy... Nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego hah i kolejna wizyta za 2 tygodnie :)
 
Hej:)
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, dzidziuś ma 9t5 dni :) tak fajnie sie ruszal na Usg 😍😍😍 pokazywal raczki i nawet palce chociaz ja tam nic nie widzialam, nie wiem jak Ci lekarze widza takie rzeczy 😁😁 a i lekarz zalozyl mi karte przebiegu ciazy... Nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego hah i kolejna wizyta za 2 tygodnie :)
Super!!!❤❤
 
reklama
Ooo ale słodkie takie przytulaski 🥰🥰
A zachcianki hmm typowo takich nie mam staram się ograniczać słodkie do minimum ale mam taką ochotę na jakiś właśnie dobry tort 😁 ale z racji wcześniej przed ciążą stwierdzonej lekkiej insulionooprności muszę się powstrzymać ☺️ ale obiecałam sobie że jak krzywa cukrowa wyjdzie dobrze to kupie jakieś pyszne ciacho 😁 narazie pozostaje pomarzyć 🥰
Nio tak to racja....
Ale nagroda jakas musi być 😃😃😃
 
Do góry