reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja też się stresuję trochę 😔 już chciałabym być po... Na którą masz ? Ja mam jutro na 13:30 ale pewnie będzie opóźnienie bo jak byłam na prenatalnych to też było godzinne opóźnienie. Będę jutro z Tobą myślami aby z naszymi Maluszkami było wszystko dobrze ♥️♥️🥰🥰
Ja o 9 rano i już chciałabym być po 🤗🙏❤️ nasze maluszki to siłacze, musi być dobrze!!
 
@Hankaa @OnaGośka tylko nie przestraszcie się jak lekarz będzie się skupiał długo na jednej rzeczy. Ja prawie nie zeszłam na zawał jak dobre 10 minut badała serduszko z dziwną mina i przestała się odzywać. W końcu sama ja zagadałam i powiedziała, że niektóre narządy będą się dłużej i po prostu sie skupia. Trzymam kciuki !
 
reklama
@Hankaa @OnaGośka tylko nie przestraszcie się jak lekarz będzie się skupiał długo na jednej rzeczy. Ja prawie nie zeszłam na zawał jak dobre 10 minut badała serduszko z dziwną mina i przestała się odzywać. W końcu sama ja zagadałam i powiedziała, że niektóre narządy będą się dłużej i po prostu sie skupia. Trzymam kciuki !
Dobra wskazówka, dziękuję 😘 Ten Doktor do którego idę na USG też jest bardzo dokładny na prenatalnych też było widać,że mega się skupia ale to dobrze ☺️ Dziękuję 😘😘🥰🥰
 
Do góry