reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny jestem po, teoretycznie wszystko jest w porządku, maluch pięknie rośnie.. ❤️🙏 jedynie wyszło że ma lekko poszerzony układ kielichowo miedniczkowy.. to tak jakby mocz cofał się do nerek.. muszę skontrolować to za 3 tygodnie :(
U nas też była powiększona miedniczka nerkowa, ale później na każdym usg było wszystko w porządku. Nie stresuj się na zapas 😘 wszystko będzie ok na pewno!
 
Jestem po . Wszystko w porządku jak to Doktor powiedział nie ma zastrzeżeń . Rozwija się bardzo ładnie 🥰♥️ Waży 500 g i mówi że duże dziecko ale zapytałam się czy nie za duże to odpowiedział, że nie no i że jest długi . ☺️ ale czy to możliwe że przez dwa tygodnie przybrał aż 200 g ?
Sporo, ale to tylko usg i nigdy nie zważy Ci dokładnie dzieciaczka. Ja z tego samo praktycznie tygodnia dostałam 2 różne wagi i wyliczenia co do wagi urodzeniowej. Raz, że minimum 4kg, a teraz cały czas, że 3600g to max. No i cały czas wychodzi większą główka, ale że idzie to ładnie liniowo na wykresie, to mam się nie przejmować. Mi właśnie wagę też podbija długa noga, bo brzuszek jest idealnie co do dnia. Teraz ponoć do głosu dochodzą geny :) najważniejsze, że dziszuś zdrowy ;)
 
Wiem właśnie ale człowiek dostanie wynik, którego nie rozumie i próbuje być mądrzejszy niż jest.. U mnie na usg wszystko ok, tymbardziej, że badaliśmy zarodek genetycznie... a ja i tak swoje[emoji28]
Pappa najlepiej korygować razem z usg prenatalnym [emoji6] a to i tak tylko statystyki [emoji846]
 
Cudnie.. oby tak dalej [emoji3059]
Jestem po . Wszystko w porządku jak to Doktor powiedział nie ma zastrzeżeń . Rozwija się bardzo ładnie [emoji3059][emoji3531] Waży 500 g i mówi że duże dziecko ale zapytałam się czy nie za duże to odpowiedział, że nie no i że jest długi . [emoji3526] ale czy to możliwe że przez dwa tygodnie przybrał aż 200 g ?
 
reklama
Sporo, ale to tylko usg i nigdy nie zważy Ci dokładnie dzieciaczka. Ja z tego samo praktycznie tygodnia dostałam 2 różne wagi i wyliczenia co do wagi urodzeniowej. Raz, że minimum 4kg, a teraz cały czas, że 3600g to max. No i cały czas wychodzi większą główka, ale że idzie to ładnie liniowo na wykresie, to mam się nie przejmować. Mi właśnie wagę też podbija długa noga, bo brzuszek jest idealnie co do dnia. Teraz ponoć do głosu dochodzą geny :) najważniejsze, że dziszuś zdrowy ;)
No właśnie też mi się wydaje , że dużo. Już myślę czy czasami nie wykaże mi cukrzycy ciążowej bo ponoć wtedy dzieci szybko rosną . Oby nie 🤔. No u mnie pomiary części ciała niektóre wykazuje ok. 23 tygodnia niektóre na 22 tydzień a jeszcze inne na na 21 plus kilka dni . Dziś akurat mam 21+3 dni . Mam nadzieję że jest ok jeżeli Doktor jak powiedział niea zastrzeżeń . No właśnie też mówił że ma długie nogi więc też już waga może być większa . Nie wiem może po prostu takie geny chociaż ja urodziłam się z wagą 3150 kg a mówią że głównie od wagi mamy patrzy się czy może coś jest genetycznie jeżeli dziecko duże jest już w łonie matki . Nie wiem . Mam nadzieję że ta waga nie jest związana z cukrzycą ciążową tylko po prostu będzie duży chłopiec ♥️
 
Do góry