reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@Fok123 pozwoliłam sobie Ciebie wpisać 😘

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

01.01. @Fok123 - II beta po transferze 🙂✊✊🍀🍀🍀

05.01. @hername - wizyta kontrolna, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

20.04. @eij - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
reklama
@Asia34 aż doprowadziłaś mnie do łez. Wzruszenie. Wdzięczność. Wdzięczność mijającemu 2021 za moje największe cuda. Za cuda o ktore tak długo się starałam, a teraz tule je z całych sił. Niesamowita walka o moje skarby zrobiła ze mnie twarda babkę. Twardszą niż byłam.


@Karola z nadzieją , @JK♥️♥️
Dziękuję. 2021 był prawie cały spędzony z Wami. Dziękuję za każde słowo wsparcia, za każdy opierdziel, nawet za każdą kłótnie. Dziękuję. Doceniam!
Uwielbiam Was! Mimo wszystko!

Pamiętam jak pisałam post..." Trzymajcie kciuki, kruszynko idę po Ciebie". A teraz moje dwie kruszynki mają mamusi oczka, nosek i ustka.


Dziewczyny.... życzę każdej tutaj obecnej dużo siły do walki. Zobaczycie, że się uda. Trzeba wierzyć do samego końca.

@eij @OnaGośka samych cudownych chwil. Pamiętajcie, jesteście teraz najważniejsze 🥰🥰 trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
W nowym roku życzę tym, które już mają dzieciaczki przy sobie duuuużo zdrówka dla rodziców i dzieci, tym, które są aktualnie w ciąży szczęśliwego rozwiązania i oczywiście zdrówka dla całej rodziny. A dla tych, które jeszcze czekają na swój cud życzę dużo siły do dalejszej walki, pieniążków, bo niestety tanio nie jest :/ ten 2022 na pewno będzie Waszym szczęśliwym rokiem! <3 ❤
 
@Asia34 aż doprowadziłaś mnie do łez. Wzruszenie. Wdzięczność. Wdzięczność mijającemu 2021 za moje największe cuda. Za cuda o ktore tak długo się starałam, a teraz tule je z całych sił. Niesamowita walka o moje skarby zrobiła ze mnie twarda babkę. Twardszą niż byłam.


@Karola z nadzieją , @JK♥️♥️
Dziękuję. 2021 był prawie cały spędzony z Wami. Dziękuję za każde słowo wsparcia, za każdy opierdziel, nawet za każdą kłótnie. Dziękuję. Doceniam!
Uwielbiam Was! Mimo wszystko!

Pamiętam jak pisałam post..." Trzymajcie kciuki, kruszynko idę po Ciebie". A teraz moje dwie kruszynki mają mamusi oczka, nosek i ustka.


Dziewczyny.... życzę każdej tutaj obecnej dużo siły do walki. Zobaczycie, że się uda. Trzeba wierzyć do samego końca.

@eij @OnaGośka samych cudownych chwil. Pamiętajcie, jesteście teraz najważniejsze 🥰🥰 trzymam kciuki!
Dziękuję Kochana 🥰🥰 Życzę dla całej rodzinki dużo zdrowia, pociechy z Waszych ślicznych dzieciaczków oraz wszystkiego czego zapragniecie ♥️♥️😘😘
 
@Asia34 aż doprowadziłaś mnie do łez. Wzruszenie. Wdzięczność. Wdzięczność mijającemu 2021 za moje największe cuda. Za cuda o ktore tak długo się starałam, a teraz tule je z całych sił. Niesamowita walka o moje skarby zrobiła ze mnie twarda babkę. Twardszą niż byłam.


@Karola z nadzieją , @JK♥️♥️
Dziękuję. 2021 był prawie cały spędzony z Wami. Dziękuję za każde słowo wsparcia, za każdy opierdziel, nawet za każdą kłótnie. Dziękuję. Doceniam!
Uwielbiam Was! Mimo wszystko!

Pamiętam jak pisałam post..." Trzymajcie kciuki, kruszynko idę po Ciebie". A teraz moje dwie kruszynki mają mamusi oczka, nosek i ustka.


Dziewczyny.... życzę każdej tutaj obecnej dużo siły do walki. Zobaczycie, że się uda. Trzeba wierzyć do samego końca.

@eij @OnaGośka samych cudownych chwil. Pamiętajcie, jesteście teraz najważniejsze 🥰🥰 trzymam kciuki!
🥰🥰🥰 Ściskam mocno 😘 i bąbelki całuje 🥰❤️ Wszystkiego jeszcze piękniejszego w Nowym Roku!
 
Dziewczyny, zycze Wam cudownego 2022 roku, spokojnych ciaz, udanych porodow i zdrowych dzieciaczkow❤️❤️wiadomo ze dobrze nie moze byc caly czas wiec rowniez duuuzo sily do dalszej walki, staran czy wszelkich przeciwności :) no i spelnienia najskrytszych marzeń, dziekuje ze przez ten rok bylyscie tu ze mna ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry