reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Jestem już po wizycie na szczęście wszystko dobrze ♥️ serduszko bije 149 . Miałam robione USG dopochwowe i przez brzuch i Doktor mi sprawdzała szyjkę jest ok 4 cm łożysko się przesunęło trochę więc dobrze . I przez brzuch USG mi robiła to wyszło że chłopiec dokładnie widać siusiaka 😁🥰 Wykręciłam mojego narzeczonego , że jednak dziewczynka ale mi nie uwierzył bo on od początku mówił że będzie chłopiec 🥰 ale najważniejsze żeby było zdrowe ♥️
Super ❤️ Gratuluję 🥰
 
reklama
Jestem już po wizycie na szczęście wszystko dobrze ♥️ serduszko bije 149 . Miałam robione USG dopochwowe i przez brzuch i Doktor mi sprawdzała szyjkę jest ok 4 cm łożysko się przesunęło trochę więc dobrze . I przez brzuch USG mi robiła to wyszło że chłopiec dokładnie widać siusiaka 😁🥰 Wykręciłam mojego narzeczonego , że jednak dziewczynka ale mi nie uwierzył bo on od początku mówił że będzie chłopiec 🥰 ale najważniejsze żeby było zdrowe ♥️
Super na kiedy masz termin?
 
U nas zęby, gorsze noce, powoli się przesuwa przy łóżku, leżeć nie chce, siedzieć też zabardzo nie, tylko stać i obserwować wszystko. Ciężki okres teraz trochę ale duży skok rozwojowy za nią :)
Mała Obserwatorka się robi 🥰 A co musi widzieć wszystko hehe☺️ no wiadomo teraz to przy tak ruchliwym dziecku to trzeba mieć oczy dookoła głowy ☺️ Dużo zdrówka dla Was 😘🥰
 
Z OM 10 czerwiec z USG wcześniej pokazywało,że 8 czerwiec ale dziś wyszło na USG 10 czerwiec ☺️
Czyli ciepłe dziecko :) a który wypadnie to tego nie wiesz tak naprawdę, chyba że będziesz miała wyznaczone CC to prędzej pewnie :)
No tak, jest absorbująca bardzo, nie jest z tych co się same pobawią chwilę czy usiedza w miejscu.

Prowadzi ktoś jeszcze kalendarz? Popatezylabym co u was :)
 
BE
Czyli ciepłe dziecko :) a który wypadnie to tego nie wiesz tak naprawdę, chyba że będziesz miała wyznaczone CC to prędzej pewnie :)
No tak, jest absorbująca bardzo, nie jest z tych co się same pobawią chwilę czy usiedza w miejscu.

Prowadzi ktoś jeszcze kalendarz? Popatezylabym co u was
Nie już nikt kalendarzu nie prowadzi ☺️ no dokładnie nie wiadomo kiedy wypadnie ☺️ to pewnie na wieczór po zabawach z Małą jesteś zmęczona ale pewnie to takie miłe zmęczenie przy takim Szkrabku ♥️🥰 choć domyślam się że nie raz nie jest tak kolorowo
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Ja dzis krwawienie jak z kranu, złapało mnie w pracy, wszystko zalane, nie wiedziałam czy mam łapać i oglądać czy, jak się ratować.
Dołożyłam lekow i leżałam 2h na podłodze.
Teraz leze w domu dalej, tak kazała Doktor, jutro usg na 9.00.
Ale.. po tym co zobaczyłam, ja już nie mam nadzieji.. [emoji25][emoji25][emoji25]
 
Do góry