reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kochane ja właśnie już w domku po wizycie ♥️♥️ Miałam dziś USG 3d tak to chyba się nazywa jak już widać ładnie Maleństwo 🥰🥰 Mierzy 4,6 cm już i dziś jest 11 tydzień równo a według USG 11 i 3 dni. Tylko jedno mnie martwi bo narazie łożysko jest przodujące choć Pani Doktor mówiła że według obrazu USG jest nadzieja , że się zmieni ale też mówiła , że trzeba uważać żeby plamień nie było . No i jak będę miała cały czas łożysko przodujące to jest wskazanie do cięcia cesarskiego. Któraś z Was może coś wie na temat łożyska przodującego ? Bo trochę się tym martwię. A i Maluch ma tętno 171 to nie jest za duże ? P.Doktor mówiła że ok ale niby normą jest do 160 🤔
 
reklama
Oooojena, ale bosko! Rosnie mały Cud-ak!
Z tego co kojarze, to łożysko przodujące ma wtedy wskazanie do CC, ale jeszcze wszystko może się zmienić.. także dzis świętuj dobrym soczkiem! [emoji3059][emoji8]
Kochane ja właśnie już w domku po wizycie [emoji3531][emoji3531] Miałam dziś USG 3d tak to chyba się nazywa jak już widać ładnie Maleństwo [emoji3059][emoji3059] Mierzy 4,6 cm już i dziś jest 11 tydzień równo a według USG 11 i 3 dni. Tylko jedno mnie martwi bo narazie łożysko jest przodujące choć Pani Doktor mówiła że według obrazu USG jest nadzieja , że się zmieni ale też mówiła , że trzeba uważać żeby plamień nie było . No i jak będę miała cały czas łożysko przodujące to jest wskazanie do cięcia cesarskiego. Któraś z Was może coś wie na temat łożyska przodującego ? Bo trochę się tym martwię. A i Maluch ma tętno 171 to nie jest za duże ? P.Doktor mówiła że ok ale niby normą jest do 160 [emoji848]
 
Kochane ja właśnie już w domku po wizycie ♥️♥️ Miałam dziś USG 3d tak to chyba się nazywa jak już widać ładnie Maleństwo 🥰🥰 Mierzy 4,6 cm już i dziś jest 11 tydzień równo a według USG 11 i 3 dni. Tylko jedno mnie martwi bo narazie łożysko jest przodujące choć Pani Doktor mówiła że według obrazu USG jest nadzieja , że się zmieni ale też mówiła , że trzeba uważać żeby plamień nie było . No i jak będę miała cały czas łożysko przodujące to jest wskazanie do cięcia cesarskiego. Któraś z Was może coś wie na temat łożyska przodującego ? Bo trochę się tym martwię. A i Maluch ma tętno 171 to nie jest za duże ? P.Doktor mówiła że ok ale niby normą jest do 160 🤔
Wszystko super 😍 łożyskiem przodującym nie ma się co przejmować, możesz słabiej czuć ruchy na przykład, mojej koleżance się zmieniło i rodziła naturalnie. Najważniejszy maluszek, ciesz się mamuśka 😘
 
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
Za wcześnie troszkę kochana, daj maluszkowi jeszcze chwilkę czasu na zadomowienie się 😘🙂
 
Wszystko super 😍 łożyskiem przodującym nie ma się co przejmować, możesz słabiej czuć ruchy na przykład, mojej koleżance się zmieniło i rodziła naturalnie. Najważniejszy maluszek, ciesz się mamuśka 😘
Dziękuję 🥰🥰 no właśnie czytałam (wiem,wiem nie ma co za dużo czytać ) ,że to za wcześnie żeby cokolwiek zaraz wyrokować , że ze wzrostem macicy może się położenie zmienić ☺️oby ☺️
 
reklama
Wszystko super 😍 łożyskiem przodującym nie ma się co przejmować, możesz słabiej czuć ruchy na przykład, mojej koleżance się zmieniło i rodziła naturalnie. Najważniejszy maluszek, ciesz się mamuśka 😘
chyba mylisz łożysko przodujące z łożyskiem znajdującym się na przedniej ścianie macicy, to 2 różne zagadnienia
 

Załączniki

  • IMG_4047.jpg
    IMG_4047.jpg
    93,8 KB · Wyświetleń: 21
Do góry