reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
 
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
Mi też lekarz mówił że w ogóle nie bierzemy pod uwagę pierwszej bety z weryfikacji. Nie wiem w sumie po co się ją robi 😳 niepotrzebny stres. Ja robiłam betę razem z estradiolem i progesteronem.
 
Ja tak samo, niby to jest nadzór implantacyjny i Doktor po wyniku da mi znać czy coś zmieniamy w lekach. Ale jak myślę, że teraz mam czekać do wtorku, to aż mi słabo.. [emoji849]
A u Ciebie beta drgnela na pierwszej?
Mi też lekarz mówił że w ogóle nie bierzemy pod uwagę pierwszej bety z weryfikacji. Nie wiem w sumie po co się ją robi [emoji15] niepotrzebny stres. Ja robiłam betę razem z estradiolem i progesteronem.
 
Ja tak samo, niby to jest nadzór implantacyjny i Doktor po wyniku da mi znać czy coś zmieniamy w lekach. Ale jak myślę, że teraz mam czekać do wtorku, to aż mi słabo.. [emoji849]
A u Ciebie beta drgnela na pierwszej?
Drgnęła, ale ja miałam transfer dwóch blastek i na dodatek w dniu transferu brałam jeszcze pół ampułki ovitrelle więc podejrzewam że ten wynik to był sam zastrzyk który jeszcze się utrzymywał
 
No tez prawda, u mnie też blastka, ale jedna.. Dziękuję Ci bardzo, przywróciłaś mi nadzieję.. moze jeszcze się zadomowi [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Drgnęła, ale ja miałam transfer dwóch blastek i na dodatek w dniu transferu brałam jeszcze pół ampułki ovitrelle więc podejrzewam że ten wynik to był sam zastrzyk który jeszcze się utrzymywał
 
No tez prawda, u mnie też blastka, ale jedna.. Dziękuję Ci bardzo, przywróciłaś mi nadzieję.. moze jeszcze się zadomowi [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Trzymam kciuki z całych sił ❤️ bądź dobrej myśli 🙂 wiem że ciężko jest czekać na kolejną weryfikacje i chciało by się od razu wszystko wiedzieć ale niestety tak to nie działa. Wszystko ma swój czas, daj dzidzi czas na zadomowienie się 😉
 
Staram się, ale wolałabym chyba czekać do ostatecznej bety niż tak robic za szybko.. no ale cóż.. taka to bywa [emoji854]
Dziękuję raz jeszcze [emoji8][emoji3059]
Trzymam kciuki z całych sił [emoji3590] bądź dobrej myśli [emoji846] wiem że ciężko jest czekać na kolejną weryfikacje i chciało by się od razu wszystko wiedzieć ale niestety tak to nie działa. Wszystko ma swój czas, daj dzidzi czas na zadomowienie się [emoji6]
 
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
To dopiero trzeci dzien, wiec jeszcze wszystko moze sie zdarzyć, postraj sie nie nastawiac negatywnie, ja ciągle trzymam kciuki zeby urosla:)
 
reklama
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
Kochana to nadal jest wcześnie ja wierzę mocno , że za kilka dni będzie piękna beta i za to trzymam mocno kciuki ✊✊♥️♥️ Trzeba być dobrej myśli 🥰
 
Do góry