reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
No ale samo pojęcie że łożysko przodujące to tak jak koleżanka wyżej dodała zdjęcie to stwierdza się po 20 tygodniu więc ja jeszcze mam czas i mam nadzieję , że się zmieni bo tak to czytałam że naprawdę nie ma z tym żartów ale już przestałam czytać o tym bo tylko człowiek się nakręca
 
No ale samo pojęcie że łożysko przodujące to tak jak koleżanka wyżej dodała zdjęcie to stwierdza się po 20 tygodniu więc ja jeszcze mam czas i mam nadzieję , że się zmieni bo tak to czytałam że naprawdę nie ma z tym żartów ale już przestałam czytać o tym bo tylko człowiek się nakręca
Nie czytaj bo tylko potęgujesz stres. Będzie dobrze 😘 ja też się zaczęłam stresować bo kłuje mnie z prawej strony brzucha coraz częściej i tylko z tej jednej strony. Otworzyłam Google, zaczęłam czytać i szybko zamknęłam stronę bo oczywiście same straszne historie 🤔🙄 będę w czwartek u lekarza to porozmawiam i popytam o to co mnie niepokoi. Nic nie czytam w internecie 😉
 
Nie czytaj bo tylko potęgujesz stres. Będzie dobrze 😘 ja też się zaczęłam stresować bo kłuje mnie z prawej strony brzucha coraz częściej i tylko z tej jednej strony. Otworzyłam Google, zaczęłam czytać i szybko zamknęłam stronę bo oczywiście same straszne historie 🤔🙄 będę w czwartek u lekarza to porozmawiam i popytam o to co mnie niepokoi. Nic nie czytam w internecie 😉
I dokładnie to jest najlepszy sposób, nie czytać internetów tylko mówić wszystko lekarzowi, a on na pewno rozwieje wątpliwości 🙂
@OnaGośka wszystko na pewno będzie dobrze😘
 
Nie czytaj bo tylko potęgujesz stres. Będzie dobrze 😘 ja też się zaczęłam stresować bo kłuje mnie z prawej strony brzucha coraz częściej i tylko z tej jednej strony. Otworzyłam Google, zaczęłam czytać i szybko zamknęłam stronę bo oczywiście same straszne historie 🤔🙄 będę w czwartek u lekarza to porozmawiam i popytam o to co mnie niepokoi. Nic nie czytam w internecie 😉
No właśnie lepiej zapytać lekarza ☺️ Dużo zdrówka dla Was aby przestało boleć, może Maluszki się rozpychają ☺️ no internet ma to do siebie , że zaraz straszą najgorszym 😏
 
Jeszcze pewnie Malenstwo będzie kręciło fiolki! [emoji8]
No ale samo pojęcie że łożysko przodujące to tak jak koleżanka wyżej dodała zdjęcie to stwierdza się po 20 tygodniu więc ja jeszcze mam czas i mam nadzieję , że się zmieni bo tak to czytałam że naprawdę nie ma z tym żartów ale już przestałam czytać o tym bo tylko człowiek się nakręca
 
Internet= najpopularniejszy internista.
Sama się na tym łapie, ale tak jak mówisz, lepiej się nie nakręcac i zaczekać dopytując lekarza. Może być po prostu ucisk na nerw.. Dzielnie dajesz sobie radę i wierze, ze tak będzie do końca! [emoji8]
Nie czytaj bo tylko potęgujesz stres. Będzie dobrze [emoji8] ja też się zaczęłam stresować bo kłuje mnie z prawej strony brzucha coraz częściej i tylko z tej jednej strony. Otworzyłam Google, zaczęłam czytać i szybko zamknęłam stronę bo oczywiście same straszne historie [emoji848][emoji849] będę w czwartek u lekarza to porozmawiam i popytam o to co mnie niepokoi. Nic nie czytam w internecie [emoji6]
 
reklama
Do góry