reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję 😘 Na szczęście dziś już w domku 🥰🥰 tak się bałam dziś bo była inna Doktor dziś kobieta i przyszła i mówi"no Pani miała dziś wyjść ale tu jest CRP podwyższone, musimy powtórzyć badanie , dzieci Pani nie ma może poczekać " i już myślałam, że dziś nie wyjdę . Ale jednak CRP spadło teraz mam 11 wcześniej miałam jednak 13 a doktor co Wam pisałam w niedzielę mówił, że 18 widocznie się pomylił coś . A tak to czuje się już dobrze tylko jestem bardziej zmęczona wiadomo człowiek w szpitalu szybko się budzi ale dziś już w swoim łóżku to już będę normalnie spala. A tak to dostałam antybiotyk, jakieś globulki dopochwowe na infekcje chociaż ja nie czuje żadnej infekcji ale Pani Doktor powiedziała ,że mam je brać żeby żadna infekcja do pochwy się nie przedostała ale tylko na 6 dni je mam . Narazie zamiast Utrogestanu Luteinę pod język 3x2 czyli wychodzi też na 6 dni a jak się skończy to mam powrócić do Utrogestanu. Mam nadzieję , że teraz będzie wszystko dobrze trochę się martwię żeby ten antybiotyk jakoś nie wpłynął na dzidziusia ale że jest bezpieczny w ciąży także muszę ufać . ☺️ Przepraszam, że tak się rozpisałam
Napewno dostałaś antybiotyk który można przyjmować w ciąży. Relaksuj się i odpoczywaj 😉
 
reklama
Dziękuję 😘 Na szczęście dziś już w domku 🥰🥰 tak się bałam dziś bo była inna Doktor dziś kobieta i przyszła i mówi"no Pani miała dziś wyjść ale tu jest CRP podwyższone, musimy powtórzyć badanie , dzieci Pani nie ma może poczekać " i już myślałam, że dziś nie wyjdę . Ale jednak CRP spadło teraz mam 11 wcześniej miałam jednak 13 a doktor co Wam pisałam w niedzielę mówił, że 18 widocznie się pomylił coś . A tak to czuje się już dobrze tylko jestem bardziej zmęczona wiadomo człowiek w szpitalu szybko się budzi ale dziś już w swoim łóżku to już będę normalnie spala. A tak to dostałam antybiotyk, jakieś globulki dopochwowe na infekcje chociaż ja nie czuje żadnej infekcji ale Pani Doktor powiedziała ,że mam je brać żeby żadna infekcja do pochwy się nie przedostała ale tylko na 6 dni je mam . Narazie zamiast Utrogestanu Luteinę pod język 3x2 czyli wychodzi też na 6 dni a jak się skończy to mam powrócić do Utrogestanu. Mam nadzieję , że teraz będzie wszystko dobrze trochę się martwię żeby ten antybiotyk jakoś nie wpłynął na dzidziusia ale że jest bezpieczny w ciąży także muszę ufać . ☺️ Przepraszam, że tak się rozpisałam
Już w domku to super 👍 to już teraz się nie martw i dużo odpoczywaj 😘 a kiedy jakaś wizyta u gin ?
 
Dziękuję 🥰🥰 19 listopada mam u swojej prowadzącej. Także już nie długo. Kurde akurat wzięłam drugi raz tą luteinę podjęzykowa dla mnie to koszmar 😔 wszystko mi się cofa za przeproszeniem nie wiem jak ja wytrzymam te 6 dni no ochydne
No to fakt, luteina pod język to jakaś masakra. Ciesz się ze masz tylko 6 dni. Ja brałam do 15tc 🙄
 
reklama
Do góry