reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja badałam proga bo takie miałam zalecenia od mojego lekarza. Sama z siebie raczej bym nie badała. Tym bardziej że progesteron wytwarzania się skokowo więc tak naprawdę za godzinę może być zupełnie inny.
Aha rozumiem to nie będę dokładać sobie niepotrzebnie stresu tym bardziej, że też biorę progesteron to powinien być dobry ☺️
 
Dziękuję 🥰🥰 19 listopada mam u swojej prowadzącej. Także już nie długo. Kurde akurat wzięłam drugi raz tą luteinę podjęzykowa dla mnie to koszmar 😔 wszystko mi się cofa za przeproszeniem nie wiem jak ja wytrzymam te 6 dni no ochydne
A to faktycznie już za tydzień 🙂 a luteina co się dziwić, w końcu jest za free dla ciężarnych 😜
 
Hej Laseczki. Mam pytanko, jestem przed transferem i biorę estrofem plus neoparin, zapewne będę miała jeszcze proga bliżej terminu i zastanawia mnie czy to już tak zostanie do transferu i dłużej, zakładając że się uda? Wcześniej miałam acard, ale doktor kazała mi odstawić. Ktoras podpowie? :)
 
Hej Laseczki. Mam pytanko, jestem przed transferem i biorę estrofem plus neoparin, zapewne będę miała jeszcze proga bliżej terminu i zastanawia mnie czy to już tak zostanie do transferu i dłużej, zakładając że się uda? Wcześniej miałam acard, ale doktor kazała mi odstawić. Ktoras podpowie? :)
Ja estrofem i luteinę przyjmowałam do 15 tc. Ale to nie jest reguła. Na pewno dostaniesz zalecenia od lekarza
 
reklama
Do góry