reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Swietnie to czytać! Sily i wytrwałości dla Calej Wielkiej 4 :)
Dziękujemy [emoji173][emoji173][emoji173] rośniemy. Byliśmy na kontroli w szpitalu. Pani doktor była w szoku, że taki rygor trzymamy z jedzeniem, że dzieciaczki przepięknie przybierają na wadze.

A Ty jak się czujesz/czujecie?[emoji16][emoji16][emoji173]
 
reklama
Bardzo dobrze zrobiłaś, nie ma co ryzykować! TrzymajCIE się dzielnie :)
Okazało się że mam CRP podwyższone wczoraj miałam gorączkę 38 dostaje antybiotyk . Miałam USG z Maluchem wszystko dobrze już widać jak ruszał nóżkami i rączkami. [emoji3059] Ale dobrze że pojechałam do szpitala bo jak stan zapalny to też nie ma żartów dostaje antybiotyk teraz .
 
Kochana powiedz jeszcze jak to u Ciebie wygląda w praktyce, maluchy jedzą w tym samym czasie, budzą się w nocy o jednej porze czy każdy ma swój plan dnia, o ile w ogóle o jakimś planie można mówić 🙊😀
Parka...pieknie ❤❤❤ trzymam kciuki za połówkowe!
My właśnie walczymy z pierwsza infekcja i dzieci i mamy....
Matka siedzi i ryczy😭
Ale wracając do tematu.. dzieciaki budzą się 8 razy w ciągu dnia ( co 3 godziny) na zmiane pampersa i jedzonko... także wyśpij się kochana! ( czasami częściej trzeba zmienić pieluche) czasem jedno jak zaczyna płakać to budzi drugie...
 
Parka...pieknie ❤❤❤ trzymam kciuki za połówkowe!
My właśnie walczymy z pierwsza infekcja i dzieci i mamy....
Matka siedzi i ryczy😭
Ale wracając do tematu.. dzieciaki budzą się 8 razy w ciągu dnia ( co 3 godziny) na zmiane pampersa i jedzonko... także wyśpij się kochana! ( czasami częściej trzeba zmienić pieluche) czasem jedno jak zaczyna płakać to budzi drugie...
Życzę dużo zdrówka 😘 teraz taka pogoda to nic dziwnego że infekcję człowieka łapie. U moich sióstr dzieciaki non stop od miesiąca, a to oskrzela, a to gardło, a to katar. 🙄
 
Życzę dużo zdrówka 😘 teraz taka pogoda to nic dziwnego że infekcję człowieka łapie. U moich sióstr dzieciaki non stop od miesiąca, a to oskrzela, a to gardło, a to katar. 🙄
Nio właśnie my jesteśmy po wizycie doktor dla dzieciaczków. Mamy katar... będziemy robić inhalacje itp.. a ja z kolei mam późno w nocy wizytę lekarska... także będziemy wracać do zdrowia... szkoda, że matka nie może odchorować za dzieci...
 
reklama
Parka...pieknie ❤❤❤ trzymam kciuki za połówkowe!
My właśnie walczymy z pierwsza infekcja i dzieci i mamy....
Matka siedzi i ryczy😭
Ale wracając do tematu.. dzieciaki budzą się 8 razy w ciągu dnia ( co 3 godziny) na zmiane pampersa i jedzonko... także wyśpij się kochana! ( czasami częściej trzeba zmienić pieluche) czasem jedno jak zaczyna płakać to budzi drugie...
Dużo zdrówka dla Was 😘😘 tak teraz czas na różne choróbska także szybkiego powrotu do zdrowia ☺️
 
Do góry