reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Okazało się że mam CRP podwyższone wczoraj miałam gorączkę 38 dostaje antybiotyk . Miałam USG z Maluchem wszystko dobrze już widać jak ruszał nóżkami i rączkami. 🥰 Ale dobrze że pojechałam do szpitala bo jak stan zapalny to też nie ma żartów dostaje antybiotyk teraz .
Całe szczęście że z dzidzią wszystko dobrze 🙂❤️ a mówili od czego ten stan zapalny?
 
reklama
Dziękujemy ❤❤❤ rośniemy. Byliśmy na kontroli w szpitalu. Pani doktor była w szoku, że taki rygor trzymamy z jedzeniem, że dzieciaczki przepięknie przybierają na wadze.

A Ty jak się czujesz/czujecie?😁😁
Kochana powiedz jeszcze jak to u Ciebie wygląda w praktyce, maluchy jedzą w tym samym czasie, budzą się w nocy o jednej porze czy każdy ma swój plan dnia, o ile w ogóle o jakimś planie można mówić 🙊😀
 
Okazało się że mam CRP podwyższone wczoraj miałam gorączkę 38 dostaje antybiotyk . Miałam USG z Maluchem wszystko dobrze już widać jak ruszał nóżkami i rączkami. 🥰 Ale dobrze że pojechałam do szpitala bo jak stan zapalny to też nie ma żartów dostaje antybiotyk teraz .
Dobrze, że z maluszkiem wszystko dobrze ❤️ kurcze co to się przypałętało? 😏 trzymam kciuki żeby szybko przeszło cokolwiek to jest 😘
 
Okazało się że mam CRP podwyższone wczoraj miałam gorączkę 38 dostaje antybiotyk . Miałam USG z Maluchem wszystko dobrze już widać jak ruszał nóżkami i rączkami. 🥰 Ale dobrze że pojechałam do szpitala bo jak stan zapalny to też nie ma żartów dostaje antybiotyk teraz .
Cale szczescie ze z maluszkiem wszystko ok, a od czego ten stan zapalny? Noo masz racje jak napisalas wyzej lepiej chyba jednak dmuchac na zimne niz jakby mialo byc za pozno na szpital:)
 
Okazało się że mam CRP podwyższone wczoraj miałam gorączkę 38 dostaje antybiotyk . Miałam USG z Maluchem wszystko dobrze już widać jak ruszał nóżkami i rączkami. 🥰 Ale dobrze że pojechałam do szpitala bo jak stan zapalny to też nie ma żartów dostaje antybiotyk teraz .
Najważniejsze, że z dzidzusiem wszystko ok ❤ zdrówka dla was.
 
Cale szczescie ze z maluszkiem wszystko ok, a od czego ten stan zapalny? Noo masz racje jak napisalas wyzej lepiej chyba jednak dmuchac na zimne niz jakby mialo byc za pozno na szpital:)
No właśnie nie wiem od czego ten stan zapalny 🤔 może jakaś infekcja czy coś . Oby nic poważnego. No lepiej być bardziej przewrażliwionym i w porę reagować .
 
reklama
No mi też normalnie kamień z serca spadł ♥️ no właśnie nic nie mówili najlepsze jest to że dają mi witaminę C i wapno bo mówią że jestem przeziębiona bo ta gorączka co miałam 38 a ja im powtarzam że dobrze się czuje , że żadnych objawów grypowych nie mam . Wymaz na covid miałam to wyszedł ujemny wynik. CRP wynosi 19 nie wiem czy to dużo czy mało.
Norma jest chyba do 10
 
Do góry