reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No powiem Ci że trochę urosłam 🙊 śmieję się że brzuch mam jak przy pojedynczej ciąży w 6 miesiącu 😆 ale nic nie zrobisz, mogłam się domyślać że szybko będzie widać. Ważne żeby dzieci zdrowo rosły, ja się mogę kulać 🤪 na szczęście jestem wysoka i to mnie jakoś ratuje, jeszcze..... 🤣
Który to już tydzień?
 
reklama
Mój syn lat 10 kiedyś zapytał mnie jaka chciałabym mieć supermoc. Przenikanie ścian, latanie itp …
Odpowiedziałam, ze chciałabym odebrać/przejąć na siebie każdy ból i cierpienie swoich dzieci.
Mój syn był bardzo poruszony.
No bo nie raz serce się kraje jak coś dolega a nie jest w stanie się ulżyć . Tym bardziej, że dzieci to wszystko bardziej odczuwają .
 
No powiem Ci że trochę urosłam 🙊 śmieję się że brzuch mam jak przy pojedynczej ciąży w 6 miesiącu 😆 ale nic nie zrobisz, mogłam się domyślać że szybko będzie widać. Ważne żeby dzieci zdrowo rosły, ja się mogę kulać 🤪 na szczęście jestem wysoka i to mnie jakoś ratuje, jeszcze..... 🤣
 
Ostatnia edycja:
No akurat też ze mną leżała dziewczyna trafiła do szpitala z plamieniem jest w 14 tygodniu ciąży i tu w szpitalu dowiedziała się że jednak bliźniaki bo wcześniej cały czas mówili że ciąża pojedyncza a wyszła bliźniacza i już też taki brzuszek ładny ma ☺️ Myślała, że jak trzecia ciąża to że brzuch szybciej już rośnie co też jest prawdą ale przy bliźniakach to już w ogóle 🥰🥰
A to miała niespodziankę 😀❤️
 
reklama
Do góry