reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
I jak tam sytuacja ? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Znam tą nadwrażliwość po poronieniu :/ jajniki w ciąży nie bolą tzn nie powinny, to może zwiastować najgorsze. Ja też pojechałam z mega bólem "jaknika" okazało się, że to więzadło. Do dzisiaj mi dokucza i czasami szarpnie, idealnie w miejscu gdzie są jajniki. Pow
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nic jeszcze nie wiem bo lekarz nie raczył dziś zrobić USG muszę czekać do jutra . Ehhh a jest ten sam lekarz na oddziale co poprzednia ciążę mi prowadził i wtedy też na jednej wizycie nie robił USG bo szkodzi tak twierdził ale jutro będę walczyć o USG przestało boleć ale chcę mieć pewność że jest dobrze . Tak po poronieniu to już nie jest taka czysta radość z ciąży każdy objaw martwi lub brak objawów ehhh. No mnie jak wczoraj bolało to prawa noga aż tak jakby nie wiem dretwiała. No może też tylko więzadło czy coś ale lepiej dmuchać na zimne .
Dokładnie, mnie to aż zginało w pół. Ja też bym nie zdawała się tylko na rady forum. Dlugo walczyłam że sobą czy jechać, czy za bardzo nie panikuje, ale stres też nie jest zdrowy dla dziecka.
 
Nic jeszcze nie wiem bo lekarz nie raczył dziś zrobić USG muszę czekać do jutra . Ehhh a jest ten sam lekarz na oddziale co poprzednia ciążę mi prowadził i wtedy też na jednej wizycie nie robił USG bo szkodzi tak twierdził ale jutro będę walczyć o USG przestało boleć ale chcę mieć pewność że jest dobrze . Tak po poronieniu to już nie jest taka czysta radość z ciąży każdy objaw martwi lub brak objawów ehhh. No mnie jak wczoraj bolało to prawa noga aż tak jakby nie wiem dretwiała. No może też tylko więzadło czy coś ale lepiej dmuchać na zimne .
Ja pierdykam. Dawaj jutro koniecznie znac. Trzymam kciuki pamiętaj!
 
Dziękujemy ❤❤❤ rośniemy. Byliśmy na kontroli w szpitalu. Pani doktor była w szoku, że taki rygor trzymamy z jedzeniem, że dzieciaczki przepięknie przybierają na wadze.

A Ty jak się czujesz/czujecie?😁😁
U nas również wszystko dobrze. Rosnę 😁😁 czekam do 14 grudnia na badania połówkowe, póki co wiem że napewno będzie chłopak i prawdopodobnie dziewczyna 🙂
 
reklama
Do góry