reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie strasz Evelyn 👀
Oby, oby tak nie bylo.
Mam nadzieje ze “podeszly” wiek bedzie na moja korzysc.
Moge spytac jak dlugo sie staralas i gdzie w PL szukalas pomocy?
Gratulacje z powodu ciazy 🤩👍 i duzo zdrowka!
Dziękuję :) możliwe, że to zadziała i oby tak było, dla mnie te 6 iui to bezsens. Po pol roku poszłam tu do lekarza, bo już mam jedno "naturalne dziecko", a z ich pomocą wyszło prawie 3 lata. W Polsce poszłam do zwykłej pani ginekolog. Na szczęście ona wiedziała co z czym się je. Jak zobaczyła moj wynik tsh, prawie 4, to się za głowę złapała. Tu oczywiście powiedzieli, że jest w normie. Pierwszy transfer byl udany, ale na krótko, stąd heparyna przy kolejnej procedurze. No i dostałam od niej progesteron.Bardzo pomogło mi forum na Facebooku "in vitro w Polsce" trochę chaotycznie,ale mam nadzieję, że chociaż trochę z tego zrozumiesz :)
 
reklama
Dziewczyny odpowiadając tutaj w 1 poście
... ja wychodzę w sobote ze szpitala. Dzieciaczki są w inkubatorkach. Przyszły na świat w 31+1 tygodniu. Stan jest stabilny na chwilę obecną. Są na dodatkowym wspomaganiu oddychania. Corunia ma małą wagę.... bo 1060 gram tylko.. trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki mocno ✊✊✊ będzie dobrze ❤️
 
reklama
Do góry