reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jeszcze 4 dni do testowania i jestem w lekkim szoku bo zero objawow zbliżającej się miesiączki. Żadnych boli brzucha czy piersi nigdy tak nie miałam gdyby nie to, że widziałam na usg pęcherzyki a po IUI ich nie było pomyślałabym, że owulacji nie bylo. Jajnik z którego była owulacja bolał przez jakiś tydzień po inseminacji i teraz cisza... Nie wiem co o tym myśleć 🤔
 
Jeszcze 4 dni do testowania i jestem w lekkim szoku bo zero objawow zbliżającej się miesiączki. Żadnych boli brzucha czy piersi nigdy tak nie miałam gdyby nie to, że widziałam na usg pęcherzyki a po IUI ich nie było pomyślałabym, że owulacji nie bylo. Jajnik z którego była owulacja bolał przez jakiś tydzień po inseminacji i teraz cisza... Nie wiem co o tym myśleć 🤔
Postaraj się o tym nie myśleć, wiem że jest ciężko bo sama miałam 6 inseminacji. Ciężko powiedzieć czy są w ogóle jakieś objawy udanej inseminacji, same objawy ciąży nie pojawiają się od samego początku. Oczywiście chciałoby się wiedzieć od razu czy się udało czy nie ale niestety w tych sprawach niczego się nie da przyspieszyć 😉 trzymam kciuki
 
Postaraj się o tym nie myśleć, wiem że jest ciężko bo sama miałam 6 inseminacji. Ciężko powiedzieć czy są w ogóle jakieś objawy udanej inseminacji, same objawy ciąży nie pojawiają się od samego początku. Oczywiście chciałoby się wiedzieć od razu czy się udało czy nie ale niestety w tych sprawach niczego się nie da przyspieszyć 😉 trzymam kciuki
A jakie byłyby Cb wskazania do inseminacji czy on vitro? Miałaś może laparoskopię? Ja jestem po dwóch poronieniach, jednej nieduanej inseminacji. Teraz jestem kilka dni po laparosopii wycięte zrosty i ogniska endometriozy.
 
reklama
Do góry