reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej dziewczynki, ja mam kolejną wizytę w środę bo pęcherzyki jeszcze muszą dojrzeć. Trochę podobno ich jest ale pytanie ile urośnie 😳 stresuje się trochę, aż sama się dziwię hehehe. Muszę jeszcze dołożyć dwa zastrzyki z menopur, lekarz powiedział że najpóźniej punkcja 5 lipca, chociaż mam nadzieję że wcześniej bo 4 jedziemy na urlop i chciałabym już mieć to za sobą. Ps. Wiem że to nie forum o in vitro ale jakoś ciężko mi się z Wami rozstać 🤭🤪
Super:) oby bylo jak najwięcej dojrzalych pieknych pecherzykow:)
A akurat po punkcji sobie odpoczniesz, odstresujesz na urlopie :)
Ja tez wole to forum niz in vitro :)
 
Hej dziewczynki, ja mam kolejną wizytę w środę bo pęcherzyki jeszcze muszą dojrzeć. Trochę podobno ich jest ale pytanie ile urośnie 😳 stresuje się trochę, aż sama się dziwię hehehe. Muszę jeszcze dołożyć dwa zastrzyki z menopur, lekarz powiedział że najpóźniej punkcja 5 lipca, chociaż mam nadzieję że wcześniej bo 4 jedziemy na urlop i chciałabym już mieć to za sobą. Ps. Wiem że to nie forum o in vitro ale jakoś ciężko mi się z Wami rozstać 🤭🤪
A to już tuż,tuż ☺️ Trzymam kciuki żeby punkcja była przed wyjazdem 😘 Kochana no ja mam nadzieję , że Ty się nigdzie nie wybierasz z tego forum co z tego że to forum o inseminacji . Musisz tu zostać 😘😘♥️
 
Karola strasznie mi przykro :-( miałam nadzieję że Ci się uda.
Anolianna trzymam kciuki ✊ choć beta to tylko formalność :-)
Mój test z rana biel aż razi :-( Jutro pójdę na betę dla pewności ale już psychiczne nastawiam się na in vitro
 
kurde ja naprawdę nie ogarniam co może pójść nie tak 😤 naprawdę cholera mnie strzela że takie rzeczy mam się zdarzają. Nie rozumiem dlaczego się nie udaje 🤔🙄
Tez tak mam.. Tak mnie to wkurza.. Gdyby chociaż ktos byl w stanie stwierdzic na 100 procent jaka jest przyczyna niepowodzenia, albo na 100% zeby powiedział ze nigdy sie nie uda. A nie taka jedna wielka niewiadoma. Ehh..
Ja w środę mam bete zrobic po transferze i tez juz sie boje co tam wyjdzie...
 
Tez tak mam.. Tak mnie to wkurza.. Gdyby chociaż ktos byl w stanie stwierdzic na 100 procent jaka jest przyczyna niepowodzenia, albo na 100% zeby powiedział ze nigdy sie nie uda. A nie taka jedna wielka niewiadoma. Ehh..
Ja w środę mam bete zrobic po transferze i tez juz sie boje co tam wyjdzie...
mocno trzymam kciuki 😀❤️
 
reklama
Tez tak mam.. Tak mnie to wkurza.. Gdyby chociaż ktos byl w stanie stwierdzic na 100 procent jaka jest przyczyna niepowodzenia, albo na 100% zeby powiedział ze nigdy sie nie uda. A nie taka jedna wielka niewiadoma. Ehh..
Ja w środę mam bete zrobic po transferze i tez juz sie boje co tam wyjdzie...
A nie kusi Cię zrobić sikanca przed? 😉 Ja chyba zrobię bo nie wyobrażam sobie znowu patrzeć na ten wynik na kartce, wracają wspomnienia 😔 a tak jakby test wyszedł negatywny to już powoli się nastawię.... Wiem że głupio myślę ale tak strasznie boję się kolejnej porażki.....
 
Do góry