reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
gnagna a to nie jest taki wielki koszt-kurcze gdyby nie daj Boże wyszło niskie, to wtedy decyzja o ivf byłaby przyśpieszona-są dziewczyny na forum ivf z niskim AMH i za pierwszym razem się powiodło.
Kurcze trudno mi doradzać i nie chcę namawiać do tego czy tego badania-ale może tak jak piszesz połącz to z betą
 
reklama
Gnagna- an pewno będzie te normy będą zawarte na wyniku, u mnie poprzedni gin mi powiedział,że skoro cykle mam raczej bezbolesne i regularne to raczej nie widzi u mnie problemu- bo gdyby coś to @ jest pierwszym podejrzeniem,że coś jest nie tak, ale tak jak Madzia napisała koszt nie duży a będziesz pewniejsza
 
gnagna - ja też mam 30 lat (prawie) i AMH 5,4. Teoretycznie w tym wieku nie powinnaś mieś problemu z rezerwą, ale tak naprawdę to bardzo indywidualne. A jaki u was problem jest?
 
lilonka

u nas stwierdzono jak na razie tylko wrogi śluz. teraz biorę clo, ale mam naturalną owulację i bardzo regularne cykle, więc może martwię się na zapas.

sylha

a bóle w podbrzuszu w czasie cyklu świadczą o niskiej rezerwie ?(czy chodziło Ci o ból w czasie miesiączki?) teraz jajniki bolą mnie praktycznie cały czas, ale podobno to od stymulacji.
 
Gnagna - ale przeciwciała pplemnikowe masz tylko w śluzie czy też we krwi? Bo podobnież jeśli w krwi, to organizm może traktować zarodek jak wroga i eliminować z organizmu (cb). A bóle w podbrzuszu to raczej wynik stymulacji.
Ja próbowałam iui, chociaż wiedzieliśmy, że szanse są niewielkie, bo plemniczków u Emka jest mało. Ale chciałam spróbować. Teraz jest kolej na inv.
 
Gna- nie zwykły miesiączkowy ból, a Twój bol to tak jak Lilonka napisała- stymulacja....Ja jak miałam INV to pod koniec stymulacji czułam się jak balon napompowana, no ale jajniki były wielkości pomarańczy....
 
Z krwi w labo. Qurczę kochana ty czekasz na testowanie, więc trzeba myśleć pozytywnie, że beta będzie wysoka i żadnymi badaniami nie będziesz się musiała przejmować - ewentualnie prenatalnymi :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry