reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A powiedz mi proszę jak to badanie prostaty wyglądało? Mój zanim pójdzie gdzieś musi wszystko dokładnie wiedzieć? Czy to lekarz mu w tyłek palec będzie wkładał?
Mój mąż nabawił się traumy i nie za bardzo chciał o tym opowiadać ale mówił że wsadzał Mu coś w tylek 😀 obawiam się ze palce albo kamerka 😀 No ale wiedział że mam dobrego lekarza i bez powodu nie karze Mu tak cierpieć i się opłacało, 2 cykle później po antybiotykach, odpowiednich lekach, suplementach i 2 IUI zaszłam w ciążę 😀
 
Mój mąż nabawił się traumy i nie za bardzo chciał o tym opowiadać ale mówił że wsadzał Mu coś w tylek 😀 obawiam się ze palce albo kamerka 😀 No ale wiedział że mam dobrego lekarza i bez powodu nie karze Mu tak cierpieć i się opłacało, 2 cykle później po antybiotykach, odpowiednich lekach, suplementach i 2 IUI zaszłam w ciążę 😀
No właśnie i tu mamy problem, zobaczymy jak mój na to zareaguje. Czyli jednak w tyłek i musi wytrzymać? Uffff...będzie ciężko go przekonać.
 
Musi wytrzymać ale czego nie robi się dla dzidziusia 😀 mój sobie tak tłumaczył i przetrwał ale razem z pracy przyszła z nim 0.5 bo jak stwierdził musiał to zapić 😀 parę dni później już Mu przeszło aczkolwiek do tej pory nie chce o tym gadać 😀
 
reklama
Ja nie wiem co te chłopy sobą reprezentują, nam lekarze regularnie wsadzają coś w różne otwory i jakoś żyjemy a Ci raz muszą iść na badania i już koniec świata
Dokładnie. Co jeden to lepszy, niby taki męski a zwykłego palca w tyłku się boi 😅 dlatego to my dzieci rodzimy, oni by nie wytrzymali do 5 miesiąca 😆
 
Do góry