reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja biorę acard cały czas od jakichś 3 m-cy zawsze na wieczór. Łatwiej mi się robią siniaki i bardzo obfite miesiączki przy nim mam, ale nie wiem jak mogłabyś sobie nic zaszkodzić skoro ma on pomóc donosić ciążę i bierze go setki kobiet także spokojnie :) Ja też chciałbym zejść z niektórych leków zwłaszcza thyrozolu i metforminy, ale nie wiem czy mi się to uda. Wszystko zależy od wyników. Ja bym słuchała lekarza.
Dziękuję Kochana za odpowiedź ☺️ Poradziłam się Was także już jestem spokojniejsza 😁 także dziś wjeżdża 1 tabletka na wieczór Acardu ☺️ no ja też mam pełno siniaków na nogach mimo że jeszcze go nie biorę to co to będzie jak już będę go brała ale dam radę jak ma pomóc to mogę mieć pełno siniaków ☺️
 
Mam nadzieję że tak :) Pojutrze szczepionka 2 dawka i obym się w miarę czuła bo w czw monitoring. Wg apki owu w sob i wtedy transfer ok 1-2.7. Im bliżej tym bardziej o tym myślę, ale remont i praca skutecznie mi zajmują myśli i mało czasu zostaje na cokolwiek innego :)
Super , że wszystko idzie w dobrym kierunku . Trzymam kciuki abyś jutro po szczepionce dobrze się czuła a na pewno tak będzie ☺️ ✊✊
 
reklama
Do góry