reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mój lekarz boi się zrobić z trzema i sama nie wiem co mam o tym myśleć..zawsze po cło był jeden a teraz po puregonie trzy
Ja bym śmiało robiła. 3 pęcherzyki to 3 razy większa szansa w ogóle na ciążę. Tak na to patrz. Teoretycznie jest możliwość trojaczków ale w naszym przypadku, spójrzmy prawdzie oczy, taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny
 
Dziewczyny u nas walka o poprawę nasienia trwa, mąż jest dzielny je wszystko co mu podsuwam. Każde fanaberie na temat czarnuszki i macy. Stara się bardzo. A czy któraś z Was walczyła też o poprawę nasienia albo partner miał kiepskie nasienie?
 
Ja bym śmiało robiła. 3 pęcherzyki to 3 razy większa szansa w ogóle na ciążę. Tak na to patrz. Teoretycznie jest możliwość trojaczków ale w naszym przypadku, spójrzmy prawdzie oczy, taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny
Ja chętnie bym poszła na całość ale mój lekarz widzę jest mocno uważający.
 
Ja chętnie bym poszła na całość ale mój lekarz widzę jest mocno uważający.
Walcz o swoje, wymuś na nim zgodę na zabieg, rozpłacz się, kombinuj 😁 powiedz że robisz to na własną odpowiedzialność a nie ma w Polsce przeciwwskazań ani żadnych przepisów które zabraniają inseminacji na 3 pęcherzykach
 
Walcz o swoje, wymuś na nim zgodę na zabieg, rozpłacz się, kombinuj 😁 powiedz że robisz to na własną odpowiedzialność a nie ma w Polsce przeciwwskazań ani żadnych przepisów które zabraniają inseminacji na 3 pęcherzykach
Chyba tak zrobię 😂 mąż też się boi ale to lekarz go nakręcił. Mam weekend żeby ogarnąć temat.. pojadę z nim na ryby 😁
 
Mój lekarz boi się zrobić z trzema i sama nie wiem co mam o tym myśleć..zawsze po cło był jeden a teraz po puregonie trzy
Na zastrzykach często rośnie więcej pęcherzyków bo większa dawka hormonów i więcej pęcherzyków reaguje na nią, u mnie było podobnie tyle ze ja w ogóle nie reagowałam na clo, a na zastrzyki tylko na duże dawki 🤷‍♀️
 
reklama
@Fok123 jak tam Ci idą zastrzyki? Zaczęłaś już stymulację?
Dzieki ze pytasz :)
Tak juz zaczelam, wczoraj bylam na 1 monitoringu narazie jest 11 jajeczek, poki co nie wyglada jakby byly sztucznie napompowane tylko powoli sobie rosną, we wtorek mam kolejna wizyte i dowiem sie kiedy punkcja, lekarz obstawia 19 lub 20..
A jak u Ciebie?
 
Do góry