reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Nie mam pojęcia. Ja mam wyniki dobre, owulacja jest, nasienie dawcy. Zabrakło szczęścia.... Teraz zaczynamy z in vitro i zobaczymy czy faktycznie brakowało szczęścia czy problem leży gdzieś głębiej 😳
In vitro to już grubsza sprawa mam na myśli że do tego są już dłuższe przygotowania niż do iui? Hmmm....ściskam kciuki żeby chodziło o szczęście jedynie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem bezskutecznie o pierwsze dziecko i 40stka prawie na karku. Czas leci szybko. W tym cyklu chcielibyśmy podejść do pierwszej inseminacji i dlatego znalazłam tu wasz wątek, by zebrać trochę informacji i się poradzić Waszych doświadczeń na ten temat.
Witaj :) na pewno znajdziesz tu dużo wiedzy i wsparcia :)
 
Nic nie szkodzi☺️ My mamy AID mój partner nie ma plemników miał nawet biopsję jąder robioną i też niestety nie znaleźli plemników. A co do soku pomidorowego to on uwielbia potrafi litr na raz wypić pewnie ciężej mu byłoby z olejem ☺️ Ja z kolei nie lubię soku ale pomidory lubię hehe ☺️☺️ Dziękuję Kochana bardzo za kciuki ♥️🥰🥰
Może dopraw sobie sok tym czym lubisz? Tabasco, jakieś zioła, sól itp.
 
Wiem wiem ale ona mówiła że spróbować bez stymulacji. Czy pieprzy farmazony?
Ja miałam bez stymulacji, na cyklu naturalnym miałam jeden pęcherzyk, próbowaliśmy w tym samym cyklu co drożność. Ja przed drożnością nie brałam przeciwbólowego i to był błąd, bo bolało mnie bardziej niż kanałowe leczenie zęba. Lepiej coś wziąć :)
 
Dziękuję za informację 😘 a to kiedyś kupiłam siemię lniane zalałam wrzątkiem ale nie wypiłam bo miał taki zapach dziwny to ja już widzę jak będę "cudować" z tym olejem z czarnuszki jak będę miała go pić 😂
Może dodaj do sałatki? Do obiadu np polej ziemniaczki czy cos. Choci o to by trafił do brzusia i się przyswoił a ty łyżkę wypijesz na sucho czy z jedzeniem to chyba nie ma większego znaczenia...
 
In vitro to już grubsza sprawa mam na myśli że do tego są już dłuższe przygotowania niż do iui? Hmmm....ściskam kciuki żeby chodziło o szczęście jedynie.
Tak. Trzeba zrobić dodatkowe badania, stymulacja tez wygląda trochę inaczej i częściej do klinki trzeba jeździć. Przy długim protokole to ok miesiąca nawet więcej
 
reklama
Do góry